Nova Florida батареї

Радіатори Nova Florida є синонімом найвищої якості не лише на батьківщині виробництва – в Італії, а й далеко за межами країни та навіть Європейського континенту. Відмінна репутація та широка популярність алюмінієвих батарей, що випускаються під цією торговою маркою, пояснюється варіативністю моделей опалювальних приладів та винятковими технічними характеристиками.

Особливості радіаторів Нова Флорида

Алюмінієві батареї опалення Nova Florida відповідають Європейському якісному стандарту EN 442. Вони безпечні, надійні, довговічні. Компанія проектує та випускає радіатори серії "S" (Extra Therm, Serir, Major), здатні витримувати:

  • тиск теплоносія до 1,6 МПа;
  • агресивні робочі середовища до pH 9;
  • значні механічні дії ззовні без втрати естетичних показників.

Завдяки цьому вони чудово підходять для експлуатації у досить нестабільних автономних та централізованих мережах українських об'єктів. Перед надходженням у продаж кожен екземпляр алюмінієвого радіатора тестується на стенді під тиском 2,4 MPa. Після успішних тестів пристрій отримує гарантію виробника на 10 років.

Секрет високих технічних характеристик прихований інноваційних технологіях виробництва.

  • Радіатори Nova Florida відливаються під тиском з алюмінію, що відрізняється високим коефіцієнтом теплопровідності та стійкістю до корозії.
  • За надійність батарей відповідають запатентована будова. Йдеться зміни внутрішніх ходів, якими рухається теплоносій.
  • Відрізняються від класичних аналогів заглушки сталеві батарей цього виробника. На окремих лінійках вони додатково обробляються від корозії, легко витримують тиск 16 атмосфер, не приварюються, а гідроізоляція з'єднання забезпечують прокладки O-Ring.
  • Відлиті вироби фарбуються двома шарами емалевої фарби. Це дозволяє забезпечити обладнання високого експлуатаційного ресурсу.

Флагманський продукт компанії Nova Florida – вертикальні моделі радіаторів. Така конфігурація опалювальних приладів призначена для установки в приміщеннях з вузькими нішами для батарей. Цей варіант при ефективності тепловіддачі не займе багато місця. А головне, що він стає елементом оформлення, привносячи в інтер'єр особливий шик.

Радіатори Nova Florida Aleternum Super - це вироби першокласної якості, вироблені в процесі дослідження, яке було ідеєю виробника разом з престижними науковими вузами. Конфігурація ребра була спроектована з застосуванням моделювання в спеціальній камері з метою досягнення...
Торговая маркаNova Florida Висота350 мм Глибина97 мм Довжина80 мм Кількість секційПо секционно Вага1.11 кг Тепловіддача 70С Вт147.1 Вт
Високий алюмінієвий вертикальний радіатор Nova Florida MAJOR , мають тривалий термін експлуатації. Невелика вага і компактні розміри полегшують зберігання, транспортування та монтаж. Тепло і витонченість - це характеристики, що відрізняють серію Nova Florida, яка прекрасно...
Торговая маркаNova Florida Висота900 мм Глибина97 мм Довжина80 мм Кількість секційПо секционно Вага1.96 кг Тепловіддача 70С Вт181 Вт
Опалювальная площа
Тепловіддача
Висота
Глибина
Довжина
Кількість секцій
Країна виробник
Серія