Terma VIVO Electro | Електрична рушникосушка (Хром)

Write a review
Terma VIVOElectro 670300 chrome
11,781.71 Грн.
Хром
+
Торговая маркаTerma Висота670 мм Довжина300 мм Вид підключенняЄлектричне Тепловіддача 70С Вт190 Вт КолірХром ВиробникПольша

Електрична рушникосушка Terma Vivo (Колір: Хром, Тип: Електричний) - це сучасний стиль і ефективність. Електросушка Terma Vivo поєднує в собі сучасний продуманий до дрібниць дизайн та польське якість виробництва. Дизайн даного електричної рушникосушки був розроблений спеціально для сучасних стилів інтер'єру, таких як: індастріал, мінімалізм, гранж і навіть лофт. Тому, він має мінімальну кількість граней і повна відсутність звичних округлих ребер радіатора. Замість них, радіатор рушникосушки Terma Vivo має прямокутні ребра перетином 10х50 мм і бічні стійки перетином 30х30 мм. Сам радіатор повністю плоский.

Електрична рушникосушка Terma Vivo стандартно виконується в білому кольорі. Можливе виконання під замовлення в спеціальних кольорах Terma і кольорах RAL Classic без додаткової плати.

Таким чином, електрична рушникосушка Terma Vivo займає куди менше простору і відмінно доповнює будь-який сучасний стиль інтер'єру. Варто відзначити і його ефективність. Ребра з більшою поверхневою площею мають більш високу тепловіддачу і швидше просушують речі. Ще більше підвищити ефективність рушникосушки можна завдяки аксесуарам від Terma. Спеціальні вішалки і гачки також виконані в сучасному стилі і не будуть виділятися на тлі дизайну радіатора.

Електрична рушникосушарка Terma Viva виконана з увагою до деталей. На матовою фарбі, на відміну від хромової обробки не залишаються сліди від пальців і наліт. Сама матова обробка радіатора має високу якість, що дозволяє прослужити радіатора дуже довгий час. Зварювання та збирання також мають високу якість і не мають дефектів. Тому, купуючи полотенцесушитель Terma Viva ви можете бути впевнені в покупці.

Спеціально розроблені для цієї моделі вішалки HAPPY підвищують його функціональність, одночасно надаючи повністю унікального індивідуального характеру. Вибір вішалки HAPPY SHARK і HAPPY RABBIT, який особливо рекомендується для дитячих ванних кімнат. Радіатор доступний у водному, водно-електричної і електричної версії, а також може оснащуватися вбудованим інтегрованим теном Terma ONE. 250 колірних рішень зроблять дизайн вашої ванної кімнати неповторним.

Торговая марка:
Terma
Висота:
670 мм
Довжина:
300 мм
Вид підключення:
Єлектричне
Тепловіддача 70С Вт:
190 Вт
Колір:
Виробник:
Польша
Знайти схожі

No reviews found

Add to this product
  • Тены
Возможно, вас это заинтересует
  • Ассортимент Бренда