Terma VIVO Electro | Електрична рушникосушка (Біла)

Write a review
Terma VIVOElectro 670300 white
7,441.48 Грн.
Білий
+
Торговая маркаTerma Висота670 мм Довжина300 мм Вид підключенняЄлектричне Тепловіддача 70С Вт190 Вт КолірБілий ВиробникПольша
Add to this product
  • Тены

Електрична рушникосушка Terma Vivo (Колір: Білий, Тип: Електричний) - це сучасний стиль і ефективність. Електросушка Terma Vivo поєднує в собі сучасний продуманий до дрібниць дизайн та польське якість виробництва. Дизайн даного електричної рушникосушки був розроблений спеціально для сучасних стилів інтер'єру, таких як: індастріал, мінімалізм, гранж і навіть лофт. Тому, він має мінімальну кількість граней і повна відсутність звичних округлих ребер радіатора. Замість них, радіатор рушникосушки Terma Vivo має прямокутні ребра перетином 10х50 мм і бічні стійки перетином 30х30 мм. Сам радіатор повністю плоский.

Електрична рушникосушка Terma Vivo стандартно виконується в білому кольорі. Можливе виконання під замовлення в спеціальних кольорах Terma і кольорах RAL Classic без додаткової плати.

Таким чином, електрична рушникосушка Terma Vivo займає куди менше простору і відмінно доповнює будь-який сучасний стиль інтер'єру. Варто відзначити і його ефективність. Ребра з більшою поверхневою площею мають більш високу тепловіддачу і швидше просушують речі. Ще більше підвищити ефективність рушникосушки можна завдяки аксесуарам від Terma. Спеціальні вішалки і гачки також виконані в сучасному стилі і не будуть виділятися на тлі дизайну радіатора.

Електрична рушникосушарка Terma Viva виконана з увагою до деталей. На матовою фарбі, на відміну від хромової обробки не залишаються сліди від пальців і наліт. Сама матова обробка радіатора має високу якість, що дозволяє прослужити радіатора дуже довгий час. Зварювання та збирання також мають високу якість і не мають дефектів. Тому, купуючи полотенцесушитель Terma Viva ви можете бути впевнені в покупці.

Спеціально розроблені для цієї моделі вішалки HAPPY підвищують його функціональність, одночасно надаючи повністю унікального індивідуального характеру. Вибір вішалки HAPPY SHARK і HAPPY RABBIT, який особливо рекомендується для дитячих ванних кімнат. Радіатор доступний у водному, водно-електричної і електричної версії, а також може оснащуватися вбудованим інтегрованим теном Terma ONE. 250 колірних рішень зроблять дизайн вашої ванної кімнати неповторним.

Торговая марка
Terma
Висота
670 мм
Довжина
300 мм
Вид підключення
Єлектричне
Тепловіддача 70С Вт
190 Вт
Колір
Виробник
Польша
Знайти схожі

No reviews found

Возможно, вас это заинтересует