Betatherm BY | Водна рушникосушарка (Біла)

Write a review
BY 50780
Скидка на продукцию
До завершення акції залишилось:
6,549.13 Грн.
5,894.25 Грн.
Ви економите: 654.88 Грн.
Білий
+
Торговая маркаBetatherm Висота780 мм Довжина500 мм Вид підключенняВодяне Тепловіддача 70С Вт372 Вт КолірБілий ВиробникВенгрия

Betatherm BY | Водна рушникосушарка (Біла)

Торгова марка Бетатерм пропонує широкий спектр товарів для підтримки тепла в сирих і погано провітрюваних приміщеннях. До цього переліку входить водна рушникосушарка серії BY з радіальної конструкцією поперечних каналів.

Унікальна будова

Компактний пристрій з настінного установкою забезпечено всім необхідним для зручної експлуатації:

  • зносостійкої рамою;
  • вигнутими трубами;
  • надійними кронштейнами;
  • оптимальним входом.

Ще одна особливість - функціональний розподіл на чотири секції. Це означає, що купити водну рушникосушарку можна не тільки для сушіння білизни, а й для постійного підтримання комфортної температури. Адже його будова гарантує рівномірний розподіл теплих потоків повітря.

Технічні переваги

Рушникосушарка Betatherm BY відрізняється високою тепловіддачею (372 Вт), ергономічною конструкцією і захистом від корозії. Монтується на будь-якій висоті, оскільки буває декількох розмірів і поставляється в різних модифікаціях.

Крім того, рушникосушарка Бетатерм витримує внутрішній тиск до 10 бар і підключається через різьбове з'єднання. Точка входу віддалена від основних елементів, тому не доставляє проблем з монтажем. Досить мати таку рушникосушарку в наявності , щоб захиститися і від вогкості, і від холоду.

Експлуатаційні особливості

Прилад підходить для використання в приміщеннях будь-якого типу і прикрашає простір стильним дизайном. А оскільки в ньому немає ризикових елементів, то він абсолютно безпечний для осіб будь-якого віку. Пропонуємо купити рушникосушарку для всіх видів приміщень.

Торговая марка:
Betatherm
Висота:
780 мм
Довжина:
500 мм
Вид підключення:
Водяне
Тепловіддача 70С Вт:
372 Вт
Колір:
Виробник:
Венгрия
Знайти схожі

No reviews found

Add to this product
  • Тены
Возможно, вас это заинтересует
  • Ассортимент Бренда