Genesis Aqua Tristar flat | Водна рушникосушарка (Чорна)

Write a review
Tristar flat 530800 black
7,103.71 Грн.
Чорний
+
Торговая маркаGenesis Aqua Висота800 мм Довжина530 мм Вид підключенняВодяне Тепловіддача 70С Вт230 Вт КолірЧорний ВиробникУкраина

Genesis Aqua Tristar flat | Водна рушникосушарка (Чорна) від українського виробника не поступається європейським аналогам ні якістю, ні зовнішнім виглядом. Міцність конструкції, стійкість до корозії і деформації, чудовий дизайн - це лише невелика частина переваг цього пристрою. Прилад призначений для установки в приміщеннях з підвищеним рівнем вологості. Він не тільки відмінно справляється з підсушила повітря, запобігаючи появі цвілі, а й здатний самостійно обігріти невелику кімнату. Випускається обладнання шириною 530 мм, висотою 800, 1000 або 1200 мм. Міжосьова відстань - 500 мм.

Важливою перевагою є дизайн виробу. Ця модель полотенцесушителя стане справжньою знахідкою для любителів геометрії в інтер'єрі. Чіткий вертикальний прямокутник з поперечними ламелями вишукано доповнить будь-яке дизайнерське рішення. У стандартних варіантах прилад виконується в білому, чорному, срібному або графитовом кольорі, проте під замовлення можна виконати виріб в будь-якому відтінку палітри RAL. Комплект поставки включає в себе цілісну рушникосушарку і набір кріплення, з'єднувальні крани купуються окремо. Гарантія від виробника - 5 років.

Торговая марка:
Genesis Aqua
Висота:
800 мм
Довжина:
530 мм
Вид підключення:
Водяне
Тепловіддача 70С Вт:
230 Вт
Колір:
Виробник:
Украина
Знайти схожі

No reviews found

Add to this product
  • Тены
Возможно, вас это заинтересует
  • Ассортимент Бренда