Terma VIVO | Водна рушникосушка (Хром)

Write a review
Terma VIVO 670300 chrome
7,782.83 Грн.
Хром
+
Торговая маркаTerma Висота670 мм Довжина300 мм Вид підключенняВодяне Тепловіддача 70С Вт190 Вт КолірХром ВиробникПольша
Add to this product
  • Тены

Водна Рушникосушарка Terma Vivo (Колір: Хром, Тип: Водна) - це сучасний стиль і ефективність. Плоский дизайн відмінно підходить для сучасних стилів ванних кімнат і доповнює дизайнерські інтер'єри завдяки футуристичному стилю з мінімумом площин і без округлих деталей. Особливістю рушникосушки Terma Viva стали і його плоскі ребра перетином 10х50 мм. Перетин бічних труб - 30х30 мм. Так вони набагато краще віддають тепло, а сам полотенцесушитель набагато краще справляється зі своїм завданням з просушування білизни, рушників і одягу. До того ж, до нього можна кріпити додаткові вішалки, спеціально зроблені під дану модель.

Водна рушникосушарка Terma Vivo стандартно виконується в білому кольорі. Можливо виконання під замовлення в спеціальних кольорах Terma і кольорах RAL Classic без доплати.

Водна рушникосушарка Vivo має кілька габаритних розмырыв. Завдяки плоскому дизайну він мінімально випирає зі стіни, але при цьому завдяки плоскому перетину ребер не працюватиме тільки на нагрів самої стіни. Сама рушникосушка є водною. При пропущенні води температурою 65 градусів її тепловіддача буде 185 Ватт. Цього достатньо щоб виконувати свою функцію і не перегрівати приміщення.

Дизайн рушникосушки Terma Vivo сумісний з аксесуарами від польського виробника Terma, що дозволяє значно розширити його функціонал. Сама рушникосушка виконана з увагою до деталей. Вона має високу якість виконання без дефектів. Також він має високу якість фарбування, що дозволяє прослужити йому набагато довше. Важливо відзначити і велику кількість варіацій прушникосушки Terma Vivo, як по габаритах, так і за принципом роботи або кольором.

Спеціально розроблені для цієї моделі вішалки HAPPY підвищують його функціональність, одночасно надаючи повністю унікального індивідуального характеру. Вибір вішалки HAPPY SHARK і HAPPY RABBIT, який особливо рекомендується для дитячих ванних кімнат. Радіатор доступний у водному, водно-електричної і електричної версії, а також може оснащуватися вбудованим інтегрованим теном Terma ONE. 250 колірних рішень зроблять дизайн вашої ванної кімнати неповторним.

Торговая марка
Terma
Висота
670 мм
Довжина
300 мм
Вид підключення
Водяне
Тепловіддача 70С Вт
190 Вт
Колір
Виробник
Польша
Знайти схожі

No reviews found

Возможно, вас это заинтересует