Terma ZigZag | Водна рушникосушка (Чорна)

Terma ZigZag 600500 black
8,578.03 Грн.
Чорний
+
Торговая маркаTerma Висота600 мм Довжина500 мм Вид підключенняВодяне Тепловіддача 70С Вт248 Вт КолірЧорний ВиробникПольша

Водна рушникосушка ZigZag (Колір: Чорний) від торгової марки ТЕРМА - це сама ексцентрична модель дизайнерських радіаторів, яка припаде до душі всім любителям геометричних елементів в інтер'єрі. Зовнішня рама у вигляді чіткого рівного прямокутника з внутрішніми, розташованими у вигляді зигзага перемичками візуально розширює простір, створюючи відчуття грайливості, легкості. Ширина виробів стандартна - 500 мм. Висота представлена ​​в шести розмірах - від 600 до 1780 мм, що дозволяє підібрати максимально виграшний варіант для конкретної ванної кімнати.

Величезною перевагою рушникосушок  даної серії є велика палітра кольорів - від класичних світлих рішень до яскравих, насичених, часом сміливих відтінків. Порошкова фарба, яка рушникосушки водного типу здійснюється в системах опалення або водопостачання.

Прилади функціонують за рахунок гарячого теплоносія, який швидко нагрівається і повільно остигає. Головною перевагою таких моделей є компактність і економія енергії. Сучасні радіатори не потребують складного догляду і відмінно справляються зі своєю основною функцією без додаткових витрат. Тепловіддача пристроїв варіюється в діапазоні 248-627 Вт, все залежить від їх розміру.

Рушникосушки ZigZag комплектуються набором необхідних вентилів і термостатичною головкою, завдяки яким можна виставити оптимальну температуру і контролювати роботу приладу. Вся продукція сертифікована, відповідає європейським стандартам якості. Максимальний робочий тиск - 10 бар, температура - 90 ° С. Гарантія від виробника - 8 років.

Торговая марка:
Terma
Висота:
600 мм
Довжина:
500 мм
Вид підключення:
Водяне
Тепловіддача 70С Вт:
248 Вт
Колір:
Виробник:
Польша

No reviews found

Add to this product
  • Тены
Возможно, вас это заинтересует
  • Ассортимент Бренда