Schlosser 600800057 Комплект радіаторний з термоголовкою Mini

Write a review
600800057
2,469.91 Грн.
Хром
+
Торговая маркаSchlosser ПідключенняНижнє підключення Вид підключенняПрямий РізьбаM30x1.5 КолірХром ВиробникПольша

Комплект радіаторний з термоголовкою Schlosser

Комплект радіаторний з термоголовкою Schlosser (Прямий, Хром) - дозволяє знизити витрати на теплоносій, забезпечити необхідну температуру в приміщенні або перекрити воду при необхідності демонтажу батареї.

Вузол нижнього підключення радіатора в комплекті складається з терморегулятора і запірного клапана. Виріб виготовлено з якісного матеріалу, має хорошу зносостійкість і тривалий термін служби. Комплект поставляється в кольорі Хром .

призначення комплекту

Комплект радіаторного терморегулятора складається з вузла нижнього підключення, термостатичною головки і 2 ніпелів GZ3 \ 4 x GZ1 \ 2. Терморегулятор реагує на температуру і впливає на термостатичний клапан. Пристрій дозволить вам встановити температурний режим в приміщенні з точністю до 0,5-1 ° С.

На нашому сайті ви можете купити всю необхідну комплектацію до опалювальної системи і зробити її ефективною та економною. У нас вигідні ціни, часто проводяться акції і пропонуються знижки. Якщо у вас є питання по нашій продукції, зателефонуйте нашому менеджеру на сайті.

Торговая марка:
Підключення:
Вид підключення:
Різьба:
M30x1.5
Колір:
Виробник:
Польша
Знайти схожі

No reviews found

Возможно, вас это заинтересует
  • Ассортимент Бренда