Schlosser 602200057 Комплект термостатичний з термоголовкою Mini

Write a review
602200057
2,144.99 Грн.
Білий
+
Торговая маркаSchlosser ПідключенняБокове підключення Вид підключенняПрямий РізьбаM30x1.5 КолірБілий ВиробникПольша

Schlosser комплект термостатичний з термоголовкою Mini (Білий)

Запропонований набір включає в себе всі необхідні елементи для подальшого підключення радіаторів. Комплект Schlosser включає в себе термоклапан, крани для зворотного потоку, термостатичні регулятори. Особливістю даного комплекту є його універсальність - підключення радіатора можливо до всіх існуючих опалювальних систем, що мають будь-який тип підключення.

ТТХ даної моделі

Комплект Schlosser термостатичний з термоголовкою Mini в Білому кольорі, що дозволяє використовувати в приміщеннях з будь-яким дизайном для регулювання температурі приміщення. Максимальна робоча температура -120 градусів, граничний тиск - 1 МРа. Різьбове з'єднання (М30х1,5), бокове підключення. Корпус виготовляється з латуні, що забезпечує великий експлуатаційний ресурс, незалежно від умов експлуатації.

Даний комплект дозволяє без проблем економити на оплаті опалення - можливість регулювання температури дає можливість встановлювати значення в будь-якій кімнаті. Широкий діапазон настройки дозволяє без труднощів поставити потрібну t, враховуючи всі побажання мешканців.

Купити термостатичний комплект Schlosser з термоголовкою Міні в Києві з швидкою доставкою по Україні можна у нас. Надаємо гарантію низьких і вигідних цін на запропонований товар. Менеджер надасть допомогу в процесі оформлення замовлення.  

Торговая марка
Вид підключення
Різьба
M30x1.5
Колір
Виробник
Польша
Знайти схожі

No reviews found

Возможно, вас это заинтересует