Комплект термостатичний з термоголовкою Schlosser Standard Mini (Білий, Осьовий)

Write a review
602200067
2,136.69 Грн.
Білий
+
Торговая маркаSchlosser ПідключенняБокове підключення Вид підключенняОсьове КолірБілий ВиробникПольша Тип клапанаТермостатический клапан

Комплект термостатичний з термоголовкою Schlosser Standard Mini (Білий, Осьовий)

Даний набір Шлессер в прямому і кутовому виконанні застосовується для монтажу радіаторів систем опалення. У комплект входять гвинтові з'єднання та термоголовка Standard Mini, що забезпечує автоматичне регулювання температури в приміщенні. Відмітна риса запропонованого набору - практичність, яка дозволяє використовувати з будь-якими опалювальними системами.

ТТХ комплекту

Виконання комплекту Schlosser Standard Mini (Білий) - ліве торцеве, що потрібно брати до уваги при виборі та купівлі. Діаметр підключення становить ½ дюйма, при розбіжності розмірів можна скористатися перехідником. Установку можна виконати самостійно - не потрібно володіти спеціальними навичками.

Білий колір конструкції ідеально впишеться в кімнату з будь-яким дизайном та інтер'єром. Шкала регулювання Schlosser Standard Mini - 8-30 градусів. Особливістю даної моделі є опрацьована система монтажу, яка має на увазі застосування кліпс.

Купити комплект термостатичний з термоголовкою Schlosser Standard Mini в Києві з доставкою в будь-яке місто України можна у нас. Товар завжди в наявності - співпрацюємо безпосередньо з виробником без залучення посередників.

  • 602200067 лівий
  • 602200066 правий
Торговая марка:
Підключення:
Вид підключення:
Колір:
Виробник:
Польша
Доп. властивість:
Лівий
Тип клапана:
Термостатический клапан
Знайти схожі

No reviews found

Возможно, вас это заинтересует
  • Ассортимент Бренда