Комплект термостатичний з термоголовкою Royal (Сатин, Кутовий)

Write a review
ROGS0203CFK
1,993.50 Грн.
Сатин
+
Торговая маркаVario Term ПідключенняБокове підключення Вид підключенняКутовий РізьбаM30x1.5 КолірСатин ВиробникПольша ВластивістьС Термоголовкой Тип клапанаТермостатический клапан

Комплект термостатичний з термоголовкою Royal (Сатин, Кутовий)

Термоголовки Royal, які входять в комплект термостатичний Vario Term для кутового підключення в кольорі Сатин , відносяться до категорії найбільш якісних. Тому набуваючи даний комплект, Ви гарантовано отримуєте безперебійну роботу пристрою на довгі роки.

Термоголовка має шкалу, за допомогою якої Ви легко можете встановити комфортну для вас температуру в приміщенні. Немає необхідності стежити за роботою радіатора - за допомогою термоголовки встановлена Вами температура підтримується автоматично. Важливо тільки проконтролювати, щоб термоголовка не потрапляла під прямі сонячні промені і тепло, що випромінюється такими приладами, як, наприклад, телевізор. Інакше поруч з нею утворюється теплова зона, де температура буде вище кімнатної. В такому випадку пристрій буде некоректно виконувати свої функції. При правильній роботі точність підтримки температури в приміщенні становить 1 ° С. Також пропонуємо ознайомитися з комплектами для нижнього підключення радіаторів .

Комплект термостатичний Royal складається з:

  • Клапан термостатичний,
  • Клапан зворотного потоку,
  • Головка термостатична серії Престиж.
Торговая марка
Вид підключення
Різьба
M30x1.5
Колір
Сатин
Виробник
Польша
Властивість
С Термоголовкой
Тип клапана
Термостатический клапан
Знайти схожі

No reviews found

Возможно, вас это заинтересует