Тен для сушки для рушників Terma MOA (Золото), прихований монтаж

Write a review
WEMOA02 Gold
3,218.47 Грн.
Золото
+
Торговая маркаTerma КолірЗолото ВиробникПольша ВластивістьСкрытый монтаж

Тен для сушки для рушників Terma MOA (Колір: Золото, Монтаж: Прихований) призначений для рушникосушарок Terma. Він монтується на вхід і нагріває воду для того, щоб рушникосушарка виконувала свою задачу навіть при подачі холодної води. Особливістю електрообігрівача Terma є функція прихованого монтажу . Нагрівач має конструкцію що дозволяє заховати провід в стіні, а сам прилад буде відмінно доповнювати радіатор і не буде виділятися на його тлі. До того ж, ви можете підібрати необхідне колірне рішення під конкретно вашу ванну кімнату. А простий сучасний дизайн і компактні розміри не будуть виділятися із загального стилю.

З функціональної частини, електронагрівач має кілька режимів нагріву з різною потужністю. Управління здійснюється простим інтерфейсом з індикацією режиму нагріву. З метою безпеки, електронагрівач (ТЕН) Terma MOA прихованого монтажу оснащений системою захисту від роботи на "сухому радіаторі". Якщо в процесі роботи нагрівача з радіатора буде злита вода, то він автоматично відключитися. Даний електронагрівач бажано запланувати в проект інтер'єру перед проведенням ремонтних робіт, так як провід необхідно буде провести в стіні.

Пристрій I класу. 5-ступінчаста регулювання температури. Низьке споживання енергії в режимі очікування. Можливість установки температури для конкретних періоду часу. Датчик температури в нагрівальному елементі. Кабель під колір корпусу.

Характеристики:

  • Потужність, W .: 120, 200, 300, 400, 600, 800, 1000, 1200
  • Колір: білий, чорний, срібний, хром.
  • Тип кабелю: спіральний з виделкою, прямий з виделкою і без.
  • Корпус: круглий, симетричний, з плоским фронтом з діодами індикаторами настройки.
  • Установка температури, ° С: 30-60.
  • Довжина нагрівального елементу, мм .: 275, 300, 315, 335, 365, 475, 565, 660
  • Ступінь захисту корпусу: IPx5.
  • Харчування, V / Hz: 230/50.

Торговая марка
Колір
Виробник
Польша
Властивість
Знайти схожі

No reviews found

Возможно, вас это заинтересует