Тен для рушникосушки Terma ONE (Хром), вилка в розетку

Write a review
WEODL01chrome
4,012.24 Грн.
Хром
+
Торговая маркаTerma КолірХром ВиробникПольша Властивістьвилка в розетку

Електронагрівач TERMA ONE (Колір: Хром) з вилкою - призначений для підключення в розетку за допомогою кабелю. Даная модель має всі необхідні функції і вигідно відрізняється простотою в управлінні. Адже регулювання проводиться за все однією кнопкою. Індикація стану роботи проводиться за допомогою вбудованого кольорового світлодіода. Чи включається пристрій за допомогою короткого натискання кнопки.

Електронагрівач TERMA ONE дозволяє встановити два рівня температури. Жовтий колір світлодіода відображає першу настройку, яка відповідає 45 про С. Повторне натискання кнопки переводить терморегулятор на другу настройку 60 про С, при цьому світлодіод горить червоним. При вимкненому обігріві світлодіод не горить. 

Перевагою даної моделі є наявність функції Таймер, за допомогою якої електронагрівач відключається через дві години роботи. Ця функція включається за допомогою утримування кнопки, про включений таймері повідомляє миготливий світлодіод. У моделі TERMA ONE передбачений ІК-порт, що дає можливість працювати з настінним программатором. Електронагрівач TERMA ONE з виделкою встановлюється безпосередньо на виробництві, і може бути встановлений як справа, так і зліва.

  • Електронагрівач ONE це практичне і простий у використанні пристрій, форма якого відповідає формі колектора рушникосушки. ONE має всі необхідні функції, два температурні режими і автоматичне відключення через дві години. Всіма режимами можна керувати за допомогою однієї кнопки, їх зміна позначаються різнобарвним світлодіодом. Електронагрівач оснащений ІЧ-портом для бездротового зв'язку з настінним программатором. Корпус електрообігрівача ONE повністю збігається з формою колектора рушникосушки, через що електронагрівач стає практично непомітним.
  • Функціональність Електронагрівач ONE дозволяє встановити два рівня температури сушки для рушників (45 і 60 ° C). А електронний датчик забезпечує точне її підтримку. Пристрій відображає поточний режим роботи за допомогою різнокольорового світлодіода. Електронагрівач має дуже низьке енергоспоживання в режимі очікування.
  • Таймер Функція Таймер автоматично вимикає електронагрівач після закінчення 2 годин.
  • Дистанційне керування Електронагрівач оснащений ІЧ-портом для зв'язку з зовнішніми программаторами, завдяки чому з'являється можливість розширення функціональності пристрою.
  • Система «Розумний будинок» У разі відключення електроенергії, електронагрівач запам'ятовує останній режим роботи (актуальну настройку), що дозволяє працювати з зовнішніми таймерами і системою «Розумний будинок».
  • Безпека Електронагрівач оснащений модулем захисту від замерзання (АНТИФРИЗ). Також пристрій має подвійним захистом від перегріву, а також від надмірного зростання температури рушникосушки. Електронагрівач сигналізує аварійні стани. Пристрій також оснащений модулем захисту на випадок роботи в сухому полотенцесушителе, без теплоносія.
  • Дизайн Електронагрівач представлений в металевому корпусі, покритому порошковою фарбою або хромованому, в 4 формах, що відповідають можливим формам колектора рушникосушки. Електронагрівач оснащений кнопкою, що дозволяє включити \ вимкнути пристрій або змінити режим роботи. В асортименті також представлені версії полотенцесушителей з вбудованим електронагрівачем ONE (видно залишається тільки діод, вказує на свій пристрій).
  • Кольори Доступний колір: палітра RAL і спеціальні кольору Terma, а також хром.
Торговая марка:
Колір:
Виробник:
Польша
Властивість:
Знайти схожі

No reviews found

Возможно, вас это заинтересует
  • Ассортимент Бренда