Терморегулятори Wi-Fi

Терморегулятори для радіаторних батарей з Wi-Fi - це електронна термостатичні голівка, призначена для віддаленого бездротового управління опалювальними приладами. За допомогою терморегуляторів даного типу можна управляти роботою гідравлічних систем, включати і вимикати подачу теплоносія в тепла підлога або радіатор. Для такої точної настройки роботи не потрібно складне устаткування і особливі знання - досить встановити спеціальний додаток на свій телефон.

Принцип роботи терморегуляторів Wi-Fi

Для управління термостатичними радіаторними головками з Wi-Fi модулем встановлюється спеціальний додаток, в якому буде вказано кількість підключених датчиків і температура повітря в реальному часі. Використовуючи свій смартфон, користувач може не тільки контролювати температуру в кожній кімнаті, але і дистанційно задавати оптимальну температуру, яку повинна підтримувати термоголовка в приміщенні. Вбудовані чутливі елементи визначають температуру і автоматично відключають нагрів приладу. В результаті немає необхідності постійно стежити за комфортом в приміщенні - досить задати налаштування, а «розумний» терморегулятор зробить все самостійно.

Установка терморегуляторів з Wi-Fi на батареї особливо актуальна, якщо ви хочете постійно тримати під контролем температуру в будинку і з максимальною ефективністю економити ресурси. За допомогою смартфона можна задати програму включення опалювальних приладів під особливі події (наприклад, відключення, поки ви роботі, і включення за годину до приходу) або час доби і економити до 30-40% в порівнянні з іншими електронними терморегуляторами.

Переваги та особливості

Електронні термоголовки WiFiТерморегулятори для радіаторних батарей з Wi-Fi відрізняються простотою монтажу та експлуатації. Пристрій легко монтується на вже встановлені радіаторні клапани того ж діаметру. Функціонують терморегулятори за допомогою стандартних батарейок і відрізняються простотою настройки і управління. Регулювання температурного режиму здійснюється через Bluetooth за допомогою програми на телефоні всього за 30 секунд.

Вирішивши купити терморегулятор Wi-Fi, ви отримаєте масу переваг:

  • Наявність можливості програмування роботи терморегулятора, що робить його ідеальним рішенням для будівель, де важливо знизити енерговитрати: офіси, дитячі садки, школи, адміністративні будівлі, приватні будинки.
  • Просте програмування з інтуїтивно зрозумілим управлінням в додатку на смартфоні.
  • Максимально точна підтримка заданої температури за допомогою ПІД-алгоритмів.
  • Наявність режимів нічного і денного автоматичного зниження температури, індивідуальний розклад роботи опалювального обладнання на день або тиждень, режими «пауза» і «відпустку».
  • Наявність РК-дисплеїв з інтуїтивно зрозумілими індикаторами і можливістю повороту для зручного доступу.
  • Вбудована система безпеки: захист від замерзання, замок від дітей і т.д.
  • Адаптивна підстроювання системи, наявність таких корисних функцій, як визначення відкритого вікна.

У нашому інтернет-магазині представлені бездротові терморегулятори різного дизайну і модифікації. Для вибору комплекту терморегуляторів для вашого об'єкта рекомендуємо звертатися до наших операторам. Фахівці проконсультують по функціоналу, налаштування і експлуатації приладів і швидко оформлять ваше замовлення з доставкою в будь-який регіон України. Також пропонуємо ознайомитися з електронними термоголовки.

Електронна термоголовка Danfoss Eco ™ Bluetooth 014G1001
Торговая маркаDanfoss КолірБілий
Фильтры товаров
Торгова марка
Модифікація (1)
Колір
Країні виробник