Honeywell Verafix-VKE V2495EX вузол для нижнього підключення кутовий

V2495EX
649.44 Грн.
+
Торговая маркаHoneywell ПідключенняНижнє підключення Вид підключенняКутовий ВиробникГермания Тип клапанаУзел подключения

Вузол Honeywell Verafix-VKE V2495EX - кутовий запірно-приєднувальний клапан, який застосовується для нижнього підключення сталевих (панельних) радіаторів в двотрубних водяних системах. Завдяки цьому механізму можна контролювати витрати теплоносія в опалювальній мережі, а також при потребі перекрити потік, злити воду і вільно відключити один з радіаторів, не перешкоджаючи роботі інших. Регулювання витрати рідини відбувається природним способом, без додаткового використання енергії.

При виготовленні клапанів використовують виключно високоякісну сировину, що гарантує міцність виробів, стійкість до корозійних процесів і довговічність. Корпус випускається з надійною матовою бронзи з нікелевим покриттям, яке забезпечує захист від механічних пошкоджень і впливу зовнішніх чинників. Матеріалом для регулювальної конструкції виступає нержавіюча сталь. Підключення вузла для нижнього підключення з боку радіатора виконується за допомогою внутрішньої різьби 1/2 "або зовнішньої 3/4", для приєднання до труб передбачена різьблення зовнішня 3/4 ". Максимальний робочий тиск - 10 бар, температура - 110 ° С.

Торговая марка:
Підключення:
Нижнє підключення
Вид підключення:
Виробник:
Германия
Тип клапана:
Узел подключения

No reviews found

Возможно, вас это заинтересует
  • Ассортимент Бренда