Блок приєднання "Multiblock T" з попереднім налаштуванням, прямий, білий, Oventrop 1184183

6,629.36 Грн.
Білий
Блок приєднання "Multiblock T" з попереднім налаштуванням, прямий, білий, Oventrop 1184183, Вид підключення: Прямий, Колір: Білий
+
Торговая маркаOventrop ПідключенняНижнє підключення Вид підключенняПрямий КолірБілий ВиробникНімеччина ВластивістьС Терморегулятором Тип клапанаВузол підключення

Multiblock T Oventrop (код 1184183) в Білому кольорі (прямий) - для під'єднання до труб з гарячою теплоносієм дизайнерських рушників і радіаторів преміум-класу з нижнім підключенням. Інтернет магазин «Супермаркет Радіаторів» пропонує високоякісну продукцію відомого європейського бренду Oventrop (Німеччина). Спеціально розроблені німецькими фахівцями приєднувальні комплекти « Multiblock T » надійно з'єднують полотенцесушитель і трубопровід з гарячою водою. Оскільки в комплектацію набору входить терморегулятор, тобто можливість встановлювати на полотенцесушителе потрібну температуру.

Важливим є і той факт, що блок приєднання «Multiblock T» з преднастройка, Oventrop (код 1184183) , відрізняється стильним привабливим зовнішнім виглядом. Це виріб пропонується в трьох кольорах виконання - білий, сталевий матовий, хром.

Комплект нижнього підключення мультиблок Овентроп, колір Білий:

У комплект присоединительного блоку «Multiblock T» входять наступні елементи:

  • Переднастроєні сполучна арматура. Відстань між осями різьбових з'єднань 50 мм.
  • Декоративний футляр.
  • Термоголовка серії Uni SH, з'єднання різьбове М30х1,5.
  • Подача може бути як справа так і зліва.
  • Термоголовка знаходиться тільки зліва.

Розглянутий комплект «Multiblock T» інтернет магазин «Супермаркет Радіаторів» пропонує купити в кутовому виконанні. При оформленні замовлення обов'язково уточнюйте колір присоединительного блоку. Доставка товару виконується з максимальною оперативністю в будь-яке місце України.

Торговая марка
Підключення
Нижнє підключення
Вид підключення
Колір
Виробник
Німеччина
Доп. властивість
С преднастройкой
Тип клапана
Вузол підключення
Знайти схожі

Відгуки не знайдені

Возможно, вас это заинтересует