Блок приєднання "Multiblock T" з попереднім налаштуванням, кутовий, матова сталь, Oventrop 1184384

1184384
До завершення акції залишилось:
5,975.18 Грн.
4,780.01 Грн.
Ви економите: 1,195.17 Грн.
Сталь
+
Торговая маркаOventrop ПідключенняНижнє підключення Вид підключенняКутовий КолірСталь ВиробникГермания ВластивістьС Термоголовкой Тип клапанаУзел подключения

Multiblock T Oventrop (код 1184384) в кольорі Матова сталь (кутовий) - для під'єднання до труб з гарячою теплоносієм дизайнерських рушників і радіаторів преміум-класу з нижнім підключенням. Інтернет магазин «Супермаркет Радіаторів» пропонує високоякісну продукцію відомого європейського бренду Oventrop (Німеччина). Спеціально розроблені німецькими фахівцями приєднувальні комплекти « Multiblock T » надійно з'єднують полотенцесушитель і трубопровід з гарячою водою. Оскільки в комплектацію набору входить терморегулятор, тобто можливість встановлювати на полотенцесушителе потрібну температуру.

Важливим є і той факт, що вузол нижнього підключення під термоголовку з преднастройка, Oventrop (код 1184384) , відрізняється стильним привабливим зовнішнім виглядом. Це виріб пропонується в чотирьох кольорах виконання - білий, сталевий матовий, хром, чорний матовий.

Комплектація мультіблоку Оветроп

У комплект присоединительного блоку «Multiblock T» входять наступні елементи:

  • Переднастроєні сполучна арматура. Відстань між осями різьбових з'єднань 50 мм.
  • Декоративний футляр.
  • Термоголовка серії Uni SH, з'єднання різьбове М30х1,5.
  • Подача може бути як справа так і зліва.
  • Термоголовка знаходиться тільки зліва.

Розглянутий комплект «Multiblock T» інтернет магазин «Супермаркет Радіаторів» пропонує купити в кутовому виконанні. При оформленні замовлення обов'язково уточнюйте колір присоединительного блоку. Доставка товару виконується з максимальною оперативністю в будь-яке місце України.

Торговая марка:
Підключення:
Нижнє підключення
Вид підключення:
Колір:
Сталь
Виробник:
Германия
Властивість:
Тип клапана:
Узел подключения

No reviews found

Возможно, вас это заинтересует
  • Ассортимент Бренда