Блок приєднання "Multiblock T" з попереднім налаштуванням, кутовий, чорний матовий, Oventrop 1184484

7,626.08 Грн.
Чорний
+
Торговая маркаOventrop ПідключенняНижнє підключення Вид підключенняКутовий КолірЧорний ВиробникНімеччина ВластивістьС Терморегулятором Тип клапанаВузол підключення

Multiblock T Oventrop (код 1184484 ) в кольорі Чорний матовий (кутовий) - для під'єднання до труб з гарячою теплоносієм дизайнерських рушників і радіаторів преміум-класу з нижнім підключенням. Інтернет магазин «Супермаркет Радіаторів» пропонує високоякісну продукцію відомого європейського бренду Oventrop (Німеччина). Спеціально розроблені німецькими фахівцями приєднувальні комплекти « Multiblock T » надійно з'єднують полотенцесушитель і трубопровід з гарячою водою. Оскільки в комплектацію набору входить терморегулятор, тобто можливість встановлювати на полотенцесушителе потрібну температуру.

Важливим є і той факт, що вузол нижнього підключення під термоголовку з преднастройка, Oventrop (код 1184484 ), відрізняється стильним привабливим зовнішнім виглядом. Це виріб пропонується в чотирьох кольорах виконання - білий, сталевий матовий, хром, чорний матовий.

Комплектація мультіблоку Оветроп

У комплект присоединительного блоку «Multiblock T» входять наступні елементи:

  • Переднастроєні сполучна арматура. Відстань між осями різьбових з'єднань 50 мм.
  • Декоративний футляр.
  • Термоголовка серії Uni SH. Чутливий елемент рідинного типу, регульований діапазон температури від +7 до +28 С. З'єднання різьбове М30х1,5.

Пряма або зворотна лінія підключається за вибором, оскільки при установці присоединительного блоку напрямок потоку теплоносія не бере до уваги. Передбачена можливість підключення термостата до сполучної арматури як з лівого боку, так і з правого.

Розглянутий комплект «Multiblock T» інтернет магазин «Супермаркет Радіаторів» пропонує купити в кутовому виконанні. При оформленні замовлення обов'язково уточнюйте колір присоединительного блоку. Доставка товару виконується з максимальною оперативністю в будь-яке місце України компанією-вантажоперевізником «Нова Пошта».

Торговая марка
Підключення
Нижнє підключення
Вид підключення
Колір
Виробник
Німеччина
Тип клапана
Вузол підключення
Знайти схожі

Відгуки не знайдені

Возможно, вас это заинтересует