Вузол нижнього підключення радіатора (прямий, чорний) Schlosser

601000102
2,325.40 Грн.
Чорний
+
Торговая маркаSchlosser ПідключенняНижнє підключення Вид підключенняПрямий КолірЧорний ВиробникПольша Тип клапанаУзел подключения

Вузол підключення Schlosser 601000102 прямий в чорному кольорі - застосовується для підключення радіаторів опалення з нижнім підведенням . Завдяки цій деталі стає можливим повне перекриття надходження теплоносія в опалювальний пристрій, що дозволяє від'єднати радіатор для технічного обслуговування або заміни, не перешкоджаючи роботі всієї мережі. Елегантний чорний колір відмінно буде поєднуватися з ексклюзивними обігрівальними приладами цієї торгової марки в різних інтер'єрах, особливо в стилі мінімалізму. Вироби не виконують функцію регулювання потоку рідини.

Для виготовлення вузлів використовують високоякісну латунь, яка гарантує міцність і тривалий термін експлуатації. Вироби випускаються на сучасному обладнанні за новітніми технологіями, сертифіковані, відповідають європейським стандартам якості. До переваг деталей також відносяться легкість монтажу, гарний дизайн, прийнятна ціна, стійкість до корозії, перепадів тиску і температурних показників. Приєднувальна різьба - 3/4 "х М22х1,5. Гайки« євроконусом »для під'єднання до різних трубах можна придбати окремо. Максимальний робочий тиск - 10 бар, температура - 120 ° С.

Торговая марка:
Підключення:
Нижнє підключення
Вид підключення:
Колір:
Виробник:
Польша
Тип клапана:
Узел подключения

No reviews found

Возможно, вас это заинтересует
  • Ассортимент Бренда