Вузол нижнього підключення з термоголовкою Schlosser DUO-PLEX (Сатин, Кутовий)

Write a review
602100011
7,481.79 Грн.
Сатин
+
Торговая маркаSchlosser ПідключенняНижнє підключення Вид підключенняКутовий КолірСатин ВиробникПольша ВластивістьС Термоголовкой Тип клапанаУзел подключения

Вузол нижнього підключення Schlosser DUO - PLEX кутовий в кольорі Сатин з термоголовкою - передбачений для установки на прилади опалення, які мають нижнє підключення. Дана модель має кутовий вузол підключення, який просто незамінний для з'єднання з трубами, що виходять зі стіни.

Комплект підключення DUO - PLEX Сатин складається з вузла для нижнього підключення, ніпелів для переходу з одного розміру різьби на інший (1 / 2х3 / 4) і термостатичною головки, яка, в залежності від модифікації, може перебувати праворуч або ліворуч.Відмітною перевагою моделі є наявність функції попереднього налаштування. Для отримання бажаного розміру kv необхідно повернути клапанну тарілку вліво на певну кількість обертів. Комплект підключення DUO - PLEX Сатин відрізняється стильним зовнішнім виглядом і відмінною якістю, яке забезпечить довгий термін служби.

  • 602100011 лівий
  • 602100009 правий
Торговая марка
Підключення
Нижнє підключення
Вид підключення
Колір
Сатин
Виробник
Польша
Доп. властивість
Лівий
Властивість
Тип клапана
Узел подключения
Знайти схожі

No reviews found

Возможно, вас это заинтересует