Вузол нижнього підключення регулюючий Twins (Антична латунь, Кутовий)

Write a review
000M873A011/L
2,374.51 Грн.
Античная латунь
+
Торговая маркаVario Term ПідключенняНижнє підключення Вид підключенняКутовий КолірАнтичная латунь ВиробникПольша ВластивістьРегулировочный

Вузол нижнього підключення з ручним регулюванням Twins (Колір: Антична латунь) - використовується для підключення радіаторів з нижнім підключенням , без можливості установки термоголовки. З ним ви легко зможете регулювати подачу теплоносія в нагрівальний прилад, а також гарантовано уникнете виникнення гідравлічного удару в процесі заповнення порожнього радіатора рідиною. Установка регулюючої оснастки на радіатори дозволяє зробити систему опалення максимально гнучкою. Вона дозволяє регулювати витрату теплоносія в залежності від бажаної температури в приміщенні і зовнішніх погодних умов.

Регулювання проводиться за рахунок ручного управління . Комплект включає в себе всі необхідні для підключення деталі, які відрізняються високою якістю і надійністю. Крім того, виробник гарантує безпеку роботи деталей і їх довговічність. Кутовий тип підключення , який має даний комплект, ідеальний для підключення до труб, які виходять зі стіни.

Стандартна різьблення комплекту робить його максимально універсальним. На особливу увагу заслуговує вишуканий вигляд з'єднують деталей комплекту Twins в білому кольорі . Їх м'яка форма, а також запропоноване виробником різноманітність кольорів, задовольнить будь-якого, навіть самого вимогливого до деталей споживача.

Торговая марка
Підключення
Нижнє підключення
Вид підключення
Колір
Античная латунь
Виробник
Польша
Доп. властивість
Лівий
Властивість
Знайти схожі

No reviews found

Возможно, вас это заинтересует