Purmo Ventil Compact | Сталевий Панельний радіатор (Нижнє підключення)

Write a review
F071103004010300
2,116.29 Грн.
+
Торговая маркаPurmo Висота300 мм Довжина400 мм Тип радіатора11 тип Глибина60 мм ПідключенняНижнє підключення Вага3.64 кг Об'єм0.68 л Тепловіддача 70С Вт218 Вт Обігріваєма площа2 м.кв. ВиробникПольша

Сталеві радіатори Purmo Ventil Compact (нижнє підключення) від торгової марки Purmo чудово підходять для інноваційних низькотемпературних водяних систем, які використовуються у вигляді центрального опалення. Головна перевага модельної лінійки - висока надійність приладів. Міцність забезпечується якістю стали, з якої зроблена конструкція - корпус виробів і оригінальна п'ятиразова обробка поверхні корпусу. Доступний величезний вибір розмірів. Довжина батарей коливається в діапазоні 400-3000 мм, а висота 300-900 мм. Конструкції працюють під тиском до десяти атмосфер, тестуються під тиском до дванадцяти атмосфер. Температура теплового джерела становить 110 градусів.

На сьогоднішній день організація має досить широкий вибір, що характеризується різним типом під'єднання і різною потужністю. Найбільш популярні моделі: Purmo C (бічна підводка теплоносія); Purmo V (модель з універсальним підключенням); модель з гладкою передньою панеллю (нижня і бічне підключення); Purmo P, PV (модель, розроблена з метою експлуатації на об'єктах установ охорони служб та іншої території з високими гігієнічними вимогами), (підключення збоку).

Вироби пофарбовані в стандартний білий колір. За бажанням клієнта, може бути виконано інше колірне рішення. Принесіть в свій будинок традиційне фінське якість і міцність, отримавши при цьому прилади з чудовими властивостями.

Плюси батарей Purmo

Головним достоїнством сталевих виробів Пурмо є величезна різноманітність типорозмірів. На сьогоднішній день дизайн приміщень в будівництві істотно змінився на користь віконних прорізів. Це сталося через бажання замовників візуально збільшити приміщення. Так, величезний вибір висоти опалювальних виробів отримав колосальну важливість.

Торговая марка:
Висота:
300 мм
Довжина:
400 мм
Тип радіатора:
Глибина:
60 мм
Підключення:
Вага:
3.64 кг
Об'єм:
0.68 л
Тепловіддача 70С Вт:
218 Вт
Обігріваєма площа:
2 м.кв.
Виробник:
Серія:
Знайти схожі

No reviews found

Add to this product
  • Подключение
Возможно, вас это заинтересует
  • Ассортимент Бренда