Rens K | Сталевий Панельний радіатор (Бокове підключення)

Залишити відгук
Rens_K110304
984.01 Грн.
+
Торговая маркаRens Висота300 мм Глибина60 мм Довжина400 мм Тип радіатора11 тип ПідключенняБокове підключення Тепловіддача 70С Вт320 Вт Обігріваєма площа3 м.кв. ВиробникУкраїна

Сталеві панельні радіатори RENS K - це сучасні опалювальні радіатори опалення з боковим підключенням, призначені для обігріву як житлових, так і виробничих будівель з однотрубної або двотрубної системою опалення. Прилади характеризуються міцністю, екологічністю, довговічністю, високою тепловіддачею, малим обсягом теплоносія, стійкістю до корозійних процесів, перепадів тиску і температур. Вишуканий класичний зовнішній вигляд виробів дозволяє красиво підкреслити будь-який інтер'єр.

З чого складаються сталеві радіатори Rens K (бокове підключення)?

Для виготовлення радіаторів використовують високоякісну вуглецеву сталь, товщиною 1,3 мм. Поверхня пристроїв покривається порошковою емаллю, яка відрізняється стійкістю до механічних пошкоджень і стирання. Теплова енергія опалювальних приладів поширюється не тільки від бічних панелей, а й за рахунок природної конвекції. Це сприяє поліпшенню технічних показників виробів і зниження витрат енергії на обігрів кімнати.

Модельний ряд сталевих радіаторів Rens K (бокове підключення)

Радіатори моделі RENS K випускаються висотою 300, 500 або 600 мм, глибиною 60 або 100 мм. Довжина варіюється в діапазоні 400-3000 мм. Прилади бувають в одно- або двухрядном виконанні. Залежно від кількості панелей обігрівальні пристрої діляться на два типи: 11 і 22. Вироби 11 типу (60 мм) - однопанельних, мають один ряд конвективного оребрення, оснащені бічними планками і верхньої декоративної гратами. Пристрої 22 типу (100 мм) обладнані двома панелями і двома конвекторами.

Монтаж і комплектація сталевих радіаторів Rens K (бокове підключення)

Монтаж сталевих радіаторів Rens K з бічним підключенням простий і не вимагає спеціальних навичок, досить просто уважно вивчити інструкцію. Вироби поставляються зібраними, вже готовими до установки. Виходи приладу - 1/2 ". Підведення труб можлива як з правого, так і з лівого боку. Щоб уникнути будь-яких пошкоджень, рекомендується не знімати захисну плівку до закінчення всіх будівельних робіт.

Комплектація радіаторів опалення RENS K включає в себе заглушку, відведення повітря (кран «Маєвського»), а також настінне кріплення для радіатора , що дає можливість міцно зафіксувати радіатор на стіні. Для ефективної тепловіддачі приладів потрібно правильне розташування: відстань від радіатора до підлоги повинно становити 5-10 см, до стіни - не менше 3-5 см. Максимальний робочий тиск - 10 атмосфер, температура - 110 ° С. Продукція сертифікована, відповідає європейським стандартам якості.

Торговая марка
Rens
Висота
300 мм
Глибина
60 мм
Довжина
400 мм
Тип радіатора
Тепловіддача 70С Вт
320 Вт
Обігріваєма площа
3 м.кв.
Виробник
Серія
Знайти схожі

Відгуки не знайдені

Add to this product
  • Подключение
Возможно, вас это заинтересует