Betatherm Quantum горизонтальний

Write a review
QuantumSGG205/400
Скидка на продукцию
До завершення акції залишилось:
3,576.07 Грн.
3,218.47 Грн.
Ви економите: 357.61 Грн.
+
Торговая маркаBetatherm Висота205 мм Глибина60 мм Довжина400 мм Тип радіатораОдинарный Тепловіддача 70С Вт127 Вт ВиробникВенгрия
Add to this product
  • Боковое подключение
  • Комплекты подключения

Радіатор Betatherm Quantum горизонтального типу - еталон сучасного мінімалізму. Він має витончений і елегантний зовнішній вигляд, який дозволяє зарахувати його до категорії елітних опалювальних приладів. Ця дизайнерська трубчаста батарея не просто функціонально доповнює інтер'єр - вона його прикрашає, виступаючи центральним елементом будь-якого приміщення.

Ключові особливості

Одним з переваг радіатора серії Quantum є широкий вибір розмірів: показники висоти та довжини можуть відрізнятися, щоб покупці могли вибрати прилад, виходячи з обсягу вільного простору. Але структура завжди однакова, тому що конструкція складається з гладких труб з квадратним перетином.

Робочі характеристики

Горизонтальний радіатор Betatherm Quantum під'єднується до мережі за допомогою внутрішньої різьби 1/2. Причому угорський виробник передбачив відразу кілька варіантів підключення (нижнє, бокове різних видів), що набагато спрощує його установку при будь розводці труб.

Доступні в одинарній або подвійній версії. Вертикальне розташування трубок (PV) + 5%. Горизонтальне розташування трубок (PH).

Прилад виготовлений з високоміцної сталі чорного кольору, яка витримує механічні навантаження, не сприйнятлива до вологи і повністю безпечна. Стандартне робочий тиск радіатора - 10 бар, при цьому допустимо короткочасне підвищення до 13 бар.

Торговая марка
Висота
205 мм
Глибина
60 мм
Довжина
400 мм
Тип радіатора
Одинарный
Підключення
Тепловіддача 70С Вт
127 Вт
Виробник
Венгрия
Модифікація
  • Трубки Квадратные
Знайти схожі

No reviews found

Возможно, вас это заинтересует