Як керувати радіатором за допомогою смартфона!

08/30/2021
Як керувати радіатором за допомогою смартфона!

Сьогодні нові технології розвиваються дуже стрімко, що дозволяє користувачеві як обмінюватися інформацією, а й управляти процесами з відривом. Наприклад, можна регулювати параметри роботи систем опалення, завдяки чому економити на комунальних послугах. Можливість керувати системою опалення на відстані надає нам смартфон. Наприклад, можна віддалено переналаштувати параметри системи опалення у разі непередбаченого. Виходячи з вищесказаного, можна виділити кілька рівнів організації систем управління економією тепла при опаленні приміщення:

 • установка механічних термоголовок, які дозволяють контролювати температуру повітря в приміщенні;
 • установка електронних термоголовок, які дозволяють не тільки контролювати температуру повітря в приміщенні, а програмувати роботу радіатора за часом. Крім цього, цей варіант дозволяє автоматично відключати радіатор опалення, коли, наприклад, відкрито вікно (сигнал дає датчик, який встановлюється на рамі вікна). Це дозволяє усунути тепло втрати при провітрюванні кімнати.
 • установка настінного кімнатного термостата, якщо в приміщенні знаходиться більше двох опалювальних приладів, який може керувати одночасно всіма опалювальними приладами, а також програмувати їх роботу протягом доби.

Але, є нюанс, якщо приміщення використовується не за тимчасовим графіком, що трапляється нерідко, враховуючи ритм сучасного життя, то в такому разі термостати не забезпечують належної економії тепла, якщо вчасно в ручному режимі не змінити режим, за відсутності користувача в будинку, система опалення буде. працювати так, як їй було призначено раніше. Відповідно, з метою подальшого покращення енергозбереження необхідне дистанційне керування системою опалення, для цього потрібно: панель керування (модуль) та роутер для виходу в інтернет.
Інформація через сервер передаватиметься на смартфон користувача, після завантаження відповідної програми. Такі програми можна встановити (завантажити) на смартфон безкоштовно, після завантаження якого він отримує можливість керувати процесом віддалено, не перебуваючи в приміщенні.

Система danfoss-link

Система Розумний будинок Danfoss Link – одна з найвідоміших і найзатребуваніших систем управління опаленням у приміщенні, за допомогою Wi-Fi. Вона дає можливість користувачеві керувати багатьма елементами опалення в приміщенні з конкретного місця знаходження, за допомогою центральної панелі Danfoss Link CC, мобільного телефону та програми Danfoss Link Application™.

За такої системи можна точно контролювати та керувати теплим повітрям у приміщенні. На всі радіатори опалення в приміщенні встановлюються термостати радіаторні, а вже в кімнатах встановлюються датчики температури повітря. Всі дані через смартфон передаються на центральну панель Danfoss, обробляються і в залежності від параметрів, які задає користувач, включаються або вимикаються радіатори опалення.

Бездротове керування danfoss link

Система розумний будинок Danfoss Link включає:

 • Контролер Danfoss Link CC – основна панель, яка пов'язує всі прилади регулювання в одну систему та контролює систему опалення.
 • Danfoss Link FT - керує нагрівальними кабелями та матами електричної теплої підлоги.
 • Danfoss Link RS – знято з виробництва, замість нього –  Danfoss Icon RT Display – датчик температури повітря, який здійснює контроль температури повітря в приміщенні, в якому він знаходиться.
 • Danfoss living connect – термоголовка для батарей опалення, що програмується (бездротове керування).
 • Danfoss CF-RU – ретранслятор сигналу.
 • Danfoss HC – блок управління батареями опалення, конвекторами, водяними теплими підлогами за допомогою сервоприводів TWA (NC або NO) 24В.
 • Danfoss BR – реле, яке керує котлом.
Управління опалювальною системою за допомогою смартфона дозволяє користувачеві не тільки встановити комфортний клімат у приміщенні, але й суттєво заощаджувати витрати на енергоресурси, перебуваючи далеко від свого будинку.

На зміну системі бездротового керування опаленням Danfoss Link приходить система керування радіаторним опаленням Danfoss Ally. Дана система дає всі переваги користувачеві «розумною» системою керування радіаторним опаленням у зручному додатку на смартфоні.

Система Danfoss Ally


Користувач не тільки повністю може контролювати радіатори опалення, а також він може контролювати рахунки за опалення. У будь-який час і з будь-якого місця, незалежно від того, чи вдома користувач чи ні, він може керувати цією системою за допомогою свого голосу, тому що система Danfoss Ally сумісна з багатьма девайсами управління через інтернет.

Переваги системи управління радіаторним опаленням Danfoss Ally:
 • Контроль радіаторів за допомогою програми на мобільному телефоні.
 • Можливість задати щоденний тижневий графік кімнатної температури у приміщенні, що дає комфорт користувачеві та можливість енергоефективності до 30%.
 • Простий спосіб використання програми та сама його установка на смартфон.
 • Управління дистанційно радіаторами опалення з будь-якої точки світу.
 • Заряду батареї термоголовки вистачає на 2 роки.
 • Сумісність із Google Assistant, Amazon Alexa.
 • Точний та точний контроль температури.
 • Відкритий API.
Система бездротового управління радіаторним опаленням Danfoss Ally включає:
 1. Danfoss Ally 014G2420 термостат радіаторний - працює на батарейках.
 2.  Danfoss Ally Gateway 014G2400 шлюз - модуль управління, який поєднує пристрої Danfoss Ally і підключає їх до Wi-Fi. Шлюз може контролювати одночасно 32 термоголовки Danfoss Ally.
 3. Danfoss Ally Zigbee Repeater 088U1131 , повторювач сигналу, який використовують для збільшення бездротового зв'язку.
 4. Danfoss Ally Room Sensor 014G2480 кімнатний датчик температури.
 5. Програма Danfoss Ally, яку можна скачати на смартфон безкоштовно, і вона сумісна з iOS та Android.

Бехдротове управління Danfoss Ally