Терморегулятори Электронная

Електронні термоголовки для радіаторних батарей - самі функціональні і зручні прилади, що дозволяють оптимізувати роботу опалювальних радіаторів і суттєво економити енергоресурси. Оснащені інтуїтивно зрозумілим управлінням і мікропроцесором, такі регулятори дозволяють запрограмувати роботу системи опалення, налаштувати мінімальну і максимальну температуру батарей, встановити час включення і виключення приладів, а іноді і віддалено вмикати або вимикати нагрів.

Принцип дії і особливості електронних терморегуляторів

Бездротові електронні терморегулятори для роботи потребують електроживлення або харчуванні від батарейок. Найбільш просунуті моделі оснащені мікропроцесором і блоком бездротового управління, завдяки яким можна управляти температурою і програмувати пристрій віддалено, за допомогою програми на мобільному телефоні.

Електронна термоголовка DanfossБлагодаря попередньо запрограмованим або індивідуально налаштованим опалювальним режимам прилад регулює температуру за встановленим часу. Електронна термоголовка для радіатора управляється мікропроцесором і при необхідності закриває або відкриває клапан для управління тепловіддачею радіатора. Такі терморегулятори можна встановлювати практично на всі види сучасних радіаторів з термостатичними клапанами без втручання в систему опалення.

Залежно від функціоналу, в нашому інтернет-магазині ви зможете купити електронні термоголовки наступних типів:

  • Програмовані термостати. Більш проста версія електронних терморегуляторів, які функціонують в заздалегідь запрограмованих режимах. Таким чином ви отримуєте можливість налаштувати температуру опалювальних приладів по часу доби, знижувати нагрівання, коли ви на роботі, включати на повну потужність на вихідних і т.д. Мають більш доступну ціну, але складніше в установці, особливо в перший раз.
  • «Розумні» терморегулятори сBluetooth-підтримкою або Wi-Fi. Технічно мало чим відрізняються від стандартних програмованих терморегуляторів, але мають більш просту і зрозумілу настройку за допомогою додатка на мобільному телефоні. При купівлі та встановлення такого пристрою ви отримаєте можливість віддалено змінювати температуру в приміщенні через свій телефон, вибирати інший режим роботи або повністю перекривати клапан радіатора.

Переваги електронних терморегуляторів

Вирішивши купити електронну термостатичні головки для батарей опалення, ви зможете істотно скоротити витрати на опалення в будинку і підвищити рівень комфорту при управлінні опалювальною системою:

  1. Більш висока точність підтримки заданої температури в порівнянні з традиційними механічними приладами.
  2. Миттєва реакція на дії користувача - при зміні температури вручну терморегулятор відразу ж перекриває або відкриває клапан, завдяки чому температура змінюється швидше.
  3. Є дисплей, на якому відображені всі ключові параметри приладу в реальному часі.
  4. Автоматичне управління системою опалення. Немає необхідності вручну змінювати температуру нагрівання радіаторів при догляді з дому або в нічний час доби. Досить налаштувати режим роботи електронного терморегулятора для підтримки максимального рівня комфорту в приміщенні.
  5.     В наявності є передові моделі з функцією управління через мобільний додаток. Керуйте температурою в будинку, перебуваючи в іншій кімнаті або не вдома.
  6.     Реальне зниження енерговитрат до 30-40% і висока окупність приладу вже за перші місяці роботи.

Зв'яжіться з нашими операторами, щоб дізнатися про повну функціонал і купити електронний терморегулятор на батареї за вигідною ціною. Також пропонуємо ознайомитися з термоголовки Wi Fi.

Електронна термоголовка Danfoss Eco ™ Bluetooth 014G1001
Торговая маркаDanfoss КолірБілий
Термоголовка електронна для радіатора Herz ETK регулює за часом кімнатну температуру. Завдяки попередньо запрограмованим або індивідуальним опалювальним режимам можливо встановити бажане комфортне значення температури. Двигун приводить в рух клапан для управління тепловіддачею від радіатора....
Торговая маркаHerz РізьбаM28x1.5 КолірБілий
Фильтры товаров
Торгова марка
Модифікація (1)
Різьба
Колір
Країні виробник