Термоголовка електронна для радіатора Herz ETK

Write a review
1825010
Торговая маркаHerz РізьбаM28x1.5 КолірБілий ВиробникАвстрия
Add to this product
  • Узлы нижнего подключения
  • WiFi термоголовки
  • Электронные терморегуляторы

Термоголовка електронна для радіатора Herz ETK регулює за часом кімнатну температуру. Завдяки попередньо запрограмованим або індивідуальним опалювальним режимам можливо встановити бажане комфортне значення температури. Двигун приводить в рух клапан для управління тепловіддачею від радіатора. Цей термостат підходить для всіх поширених радіаторів з термостатичними клапанами з різьбленням підключення M28х1.5 і його просто встановити - без зливу води або іншого втручання в систему опалення.

Електронні термоголовки для радіаторів - це справжній прорив на ринку комплектуючих для систем опалення . Пристрій є мікропроцесорним регулятором, який дає можливість управляти температурою в приміщенні в автоматичному режимі, використовуючи системи опалення. Ви встановлюєте комфортну температуру, користуючись заводськими настройками приладу або ж самостійно програмуєте режими.

Відмітною перевагою моделі є наявність екрану з підсвічуванням. Якщо в приміщенні значно знизиться температура, наприклад, через відкритого вікна або дверей, термоголовка зреагує і автоматично перекриє термостатичний клапан. З електронної термоголовкою Herz ETK Ви маєте практично необмежені можливості. Запрограмований прилад працює автоматично і не вимагає Вашої присутності.

Торговая марка
Різьба
Колір
Виробник
Австрия
Модифікація
Знайти схожі

No reviews found

Возможно, вас это заинтересует