Термоголовка електронна для радіатора Herz ETK

Write a review
1825010
Торговая маркаHerz РізьбаM28x1.5 КолірБілий ВиробникАвстрія

Термоголовка електронна для радіатора Herz ETK регулює за часом кімнатну температуру. Завдяки попередньо запрограмованим або індивідуальним опалювальним режимам можливо встановити бажане комфортне значення температури. Двигун приводить в рух клапан для управління тепловіддачею від радіатора. Цей термостат підходить для всіх поширених радіаторів з термостатичними клапанами з різьбленням підключення M28х1.5 і його просто встановити - без зливу води або іншого втручання в систему опалення.

Електронні термоголовки для радіаторів - це справжній прорив на ринку комплектуючих для систем опалення . Пристрій є мікропроцесорним регулятором, який дає можливість управляти температурою в приміщенні в автоматичному режимі, використовуючи системи опалення. Ви встановлюєте комфортну температуру, користуючись заводськими настройками приладу або ж самостійно програмуєте режими.

Відмітною перевагою моделі є наявність екрану з підсвічуванням. Якщо в приміщенні значно знизиться температура, наприклад, через відкритого вікна або дверей, термоголовка зреагує і автоматично перекриє термостатичний клапан. З електронної термоголовкою Herz ETK Ви маєте практично необмежені можливості. Запрограмований прилад працює автоматично і не вимагає Вашої присутності.

Торговая марка
Різьба
Колір
Виробник
Австрія
Модифікація
Знайти схожі

No reviews found

Add to this product
  • Узлы нижнего подключения
  • WiFi термоголовки
  • Электронные терморегуляторы
Возможно, вас это заинтересует