Radimax Versailles

Write a review
Radimax Versailles 500
3,366.20 Грн.
+
Торговая маркаRadimax Висота500 мм Довжина67 мм Глибина220 мм Тепловіддача 70С Вт99 Вт Обігріваєма площа1 м.кв. ВиробникТурция

Дворцовскій стиль, ось що подарує вам наш радіатор VERSAILLES RETRO style . Епічна розкіш Версальського палацу увійшла в усі енциклопедії як торжество абсолютизму. Загальновідомо, що в резиденції Людовика XIV всі предмети, аж до останньої табуретки, випромінювали парадне пишність. Цим же принципом керувалися і творці радіаторів VERSAILLES - якби таким опалювальних приладів зайняти місце камінів в покоях «короля-сонця», ніхто не помітив би підміни.

Витончене багатство форм, багатий, насичений деталями декор і підкреслено гордовитий вигляд ріднить ці радіатори з «Великим стилем» видатного монарха Європи. А втім, в будь-якій обстановці радіатор VERSAILLES буде виглядати королем. Радіатор RETROstyle - це 100% ручна робота, і тому задовольнить побажання і фантазії будь-якого Замовника.

Технічні характеристики Radimax Verdailles
Модель Габаритна висота Міжосьова висота Ширина, мм Глибина Вага Потужність, 70 Вт
Radimax Verdailles 675 500 67 220 13,3 119

 

Фарбування

Фарбування чавунних радіаторів здійснюється за допомогою проффесиональной обладнання та високоякісних фарбових матеріалів в спеціальному цеху. Гарантія на фарбування 5 років. Фарбування батарей може здійснюватись у всю колірну гамму RAL, а також клієнт може принести зразок свого індивідуального кольору, який необхідний під його інтер'єр. Наші фахівці підберуть потрібний Вам колір. За бажанням клієнта ми фарбуємо одну пробну секції, і тільки потім погодивши цей колір фарбуємо все чавунні батареї.

Торговая марка:
Висота:
500 мм
Кількість секцій:
По секционно
Довжина:
67 мм
Глибина:
220 мм
Тепловіддача 70С Вт:
99 Вт
Обігріваєма площа:
1 м.кв.
Виробник:
Турция
Знайти схожі

No reviews found

Возможно, вас это заинтересует
  • Ассортимент Бренда