Чавунні радіатори Radimax

Чавунні радіатори Radimax

Перевагою турецької торгової марки Radimax є величезний вибір різноманітних моделей, які характеризуються різною вартістю і стилем. Всі батареї мають гарантію і експлуатуються в автономних і центральних системах опалення.

Чавунні радіатори Radimax популярні і надійні. Індивідуальне виконання, хромування або фарбування в будь-який відтінок з гами RAL. За допомогою чавунних приладів можна втілити в реальність будь-які архітектурні ідеї у Вашому домі.

Детально про батареях Radimax:

York - це модель, яка є образом Британського стилю дев'ятнадцятого століття. Дизайн несе в собі прихований сенс. Квітковий візерунок будяків застосовувався як захист від нечистих сил і забезпечував будинок благодаттю.

Preston - це прилади опалення, витримані в класичному стилі. Модель успішно підкреслює консервативність дизайну приміщень із застосуванням рівного орнаменту. Відмінним відтінком для даних приладів є класичний білий колір.

Derby - це агрегати опалення, які поєднують в собі індустріальний мінімалізм початку двадцятого століття. Ці агрегати виділяються лаконічністю, класичним стилем, а також ергономічністю.

Reading - модель, що уособлює витриманість і витонченість простого класичного стилю. Елегантний візерунок повністю покриває всю конструкцію. Дані вироби ідеальні для малогабаритних приміщень.

Barton є уособленням сходу, про що свідчить наявність двох драконів на поверхні виробу, які є уособленням мудрості і могутності.

Sheffiled - це втілення королівської елегантності, виконані в стилі бароко. Дизайн приладів надає використання різних колірних рішень.

Chester - це ретро агрегати, які здатні перенести нас в період відродження. Дана модель гармонійно доповнить будь-який стиль інтер'єру.

Leeds - це чавунні, виконані в стилі ренесансу. Чудовий квітковий візерунок повністю покриває виріб. Ця модель заворожує своїм зовнішнім виглядом.

Windsor - це чудові королівські прилади. Дизайн даних радіаторів захоплює своїми неординарними завитками, які переходять в стильний орнамент.

Anerli - це радіатори опалення, які переносять в період виникнення модерну. Ці радіатори характеризуються плавними і неординарними лініями, які створюють квіткові бутони лілії. У цьому стилі можна із задоволенням експериментувати з відтінками з палітри RAL.

Bolton - це вироби, які підійдуть для інтер'єрів в вінтажному стилі. Бездоганний зовнішній вигляд підкорює фантазію. Досить строгий стиль виділяє чавунні прилади від аналогів.

Bristol батареї неординарні по стилю. Прилади створюють неповторну атмосферу в приміщенні. Відмінною рисою є візерунок, виконаний в стилі бароко.

Чавунні радіатори Radimax Windsor це шикарні, помпезні, оформлені орнаментом у стилі Еклектика, який бере свій початок в Росії в 19 столітті. Зображення починається акуратними візерунками, які переходять в незвичайний абстрактний орнамент. Високі і низькі конструкції не виглядають як зайва...
Торговая маркаRadimax Висота350 мм Глибина210 мм Довжина75 мм Кількість секційПо секционно Вага8.5 кг Тепловіддача 70С Вт140 Вт
Дизайнерський чавунний радіатор Radimax Derby L - відмінний вибір для любителів стилю RETRO. Модель представлена ​​у вигляді секцій з вертикальних трубок округлої форми, висотою 1390 або 1690 мм, забарвлених в будь-який з кольорів палітри RAL або каталогу NCS. Такий оригінальний дизайн...
Торговая маркаRadimax Висота1300 мм Ширина55 мм Глибина90 мм Кількість секційПо секционно Тепловіддача 70С Вт195 Вт Обігріваєма площа1 м.кв.
Чавунний радіатор Radimax Termo Lux - високоякісний опалювальний прилад, що відрізняється міцністю, високою тепловіддачею, безпекою, стійкістю до корозії, перепадів тиску і температур. Матеріал невибагливий до якості використовуваної води, що дозволяє установку як в автономних, так і в...
Торговая маркаRadimax Висота300 мм Ширина60 мм Глибина84 мм Кількість секційПо секционно Тепловіддача 70С Вт95 Вт Обігріваєма площа1 м.кв.
Чавунні радіатори Bristol оригінальні за своїм оформленням прилади, які характеризуються ідеальними технічними характеристиками, забезпечують створення неперевершеної атмосфери палаців минулих століть в будь-якому стилі інтер'єру. Шляхетний королівський орнамент в стилі бароко, який служить...
Торговая маркаRadimax Висота300 мм Глибина225 мм Довжина75 мм Кількість секційПо секционно Вага7.9 кг Тепловіддача 70С Вт122 Вт
Чавунні радіатори Radimax YORK - це французька розкіш вісімнадцятого століття, яка створить неповторну атмосферу Вашого інтер'єру разом з приладами YORK RETRO style . Все для шанувальників бездоганного стилю. Благородні Батареї YORK виготовлені в стилі rococo будуть ідеальним...
Торговая маркаRadimax Висота400 мм Глибина110 мм Довжина60 мм Кількість секційПо секционно Тепловіддача 70С Вт105 Вт Обігріваєма площа1 м.кв.
Багато дизайнерів люблять стиль бохо за його оптимізм, енергійність і темперамент. Радіатор Radimax Bohemia R (Туреччина) - один з яскравих представників цього напряму. Багата фактура, помітна "зовнішність", велика кількість деталей і великий квітковий орнамент - ось відмінні риси цього...
Торговая маркаRadimax Висота450 мм Глибина225 мм Довжина86 мм Кількість секційПо секционно Тепловіддача 70С Вт145 Вт Обігріваєма площа1 м.кв.
У радіаторів BOHEMIA багата історія. Їх почали випускати більше 100 років тому, в кінці XIX століття. Тоді ці стильні опалювальні прилади викликали фурор в Європі і Америці. Але вже в ту пору подібні радіатори не були продуктом масового виробництва. Їх встановлювали в великосвітських салонах і...
Торговая маркаRadimax Висота450 мм Глибина225 мм Довжина86 мм Кількість секційПо секционно Тепловіддача 70С Вт145 Вт Обігріваєма площа1 м.кв.
Чавунні батареї Leeds характеризується приголомшливим рослинним декором, який прикрашає весь агрегат Radimax LEEDS , в поєднанні з нехитрою і простою конфігурацією. Ця модель стане блискучим доповненням інтер'єру епохи Відродження. Розпис має надзвичайну привабливість і змушує знову і знову...
Торговая маркаRadimax Висота600 мм Глибина145 мм Довжина70 мм Кількість секційПо секционно Тепловіддача 70С Вт121 Вт Обігріваєма площа1 м.кв.
Чавунний радіатор Radimax Atena - це новий рівень в області чавунно-ливарного виробництва. Прилад поєднує в собі високу якість і бездоганний зовнішній вигляд. Вишукані закруглені форми з рельєфним квітковим орнаментом дозволяють поринути в епоху Бароко і сучасності одночасно. Фарбування в...
Торговая маркаRadimax Висота400 мм Глибина172 мм Довжина60 мм Кількість секційПо секционно Тепловіддача 70С Вт105 Вт Обігріваєма площа1 м.кв.
Чавунний радіатор Radimax Preston - опалювальний прилад нового покоління, одночасно суміщає в собі простоту і елегантність, витонченість і брутальність. Суворі секції в різних колірних рішеннях з динамічним оформленням у верхній частині прекрасно доповнять класичні, античні інтер'єри, а також...
Торговая маркаRadimax Висота560 мм Глибина220 мм Довжина80 мм Кількість секційПо секционно Тепловіддача 70С Вт189 Вт Обігріваєма площа1 м.кв.
Дворцовскій стиль, ось що подарує вам наш радіатор VERSAILLES RETRO style . Епічна розкіш Версальського палацу увійшла в усі енциклопедії як торжество абсолютизму. Загальновідомо, що в резиденції Людовика XIV всі предмети, аж до останньої табуретки, випромінювали парадне пишність. Цим же...
Торговая маркаRadimax Висота500 мм Глибина220 мм Довжина67 мм Кількість секційПо секционно Тепловіддача 70С Вт99 Вт Обігріваєма площа1 м.кв.
Чавунний радіатор Radimax Barton - високоякісний опалювальний прилад нового покоління, який характеризується відмінною тепловіддачею, простотою монтажу, довговічністю, стійкістю до гідроударів і корозії. Конструкція виготовляється за сучасними технологіями, відповідає європейським стандартам якості. Зовнішній вигляд радіаторів цієї моделі розроблений в стилі мінімалізму. Суворі колони з орнаментом у вигляді двох священних драконів у верхній частині занурюють в епоху середньовіччя. Можливість фарбування в будь-який колір палітри RAL дозволяє підібрати найбільш відповідний варіант під концепцію конкретного інтер'єру.
Торговая маркаRadimax Висота560 мм Глибина230 мм Довжина80 мм Кількість секційПо секционно Тепловіддача 70С Вт189 Вт Обігріваєма площа1 м.кв.
Чавунний радіатор Radimax Annecy - ексклюзив в області чавунно-ливарного виробництва. Вишукані колони з ніжним гофрованим квітковим орнаментом відмінно виглядатимуть в інтер'єрах стилю середньовіччя - Бароко, Прованс, Ретро і т.д. Можливість фарбування в будь-який з відтінків палітри RAL...
Торговая маркаRadimax Висота600 мм Ширина70 мм Глибина135 мм Кількість секційПо секционно Тепловіддача 70С Вт146 Вт Обігріваєма площа1 м.кв.
Фильтры товаров
Торгова марка (1)
Опалювальная площа
Тепловіддача
Висота
Ширина радіатора
Глибина
Довжина
Кількість секцій
Країна виробник