Чавунний радіатор Radimax York

Write a review
Radimax York 400
1,625.49 Грн.
+
Торговая маркаRadimax Висота400 мм Глибина110 мм Довжина60 мм Кількість секційПо секционно Тепловіддача 70С Вт105 Вт Обігріваєма площа1 м.кв. ВиробникТурция

Чавунні радіатори Radimax YORK - це французька розкіш вісімнадцятого століття, яка створить неповторну атмосферу Вашого інтер'єру разом з приладами YORK RETRO style . Все для шанувальників бездоганного стилю.

Благородні Батареї YORK виготовлені в стилі rococo будуть ідеальним доповненням інтер'єру, який вимагає безліч прикрас і візерунків. Рельєфний квітковий орнамент служить не стільки прикрасою, скільки несе в собі сакральний зміст - зображення будяків застосовувалося в якості захисту від злих духів і охороняли спокій і благополуччя в домі. Тому разом з приголомшливими радіаторами, які зможуть обігріти будь-яке приміщення, ви отримаєте найсильніший амулет.

При появі цього стилю, його прозвали уособленням живопису, так що ці прилади сміливо можна назвати шедевром мистецтва. Ці радіатори елегантні і помпезні одночасно будуть відмінним доповненням для будь-якого приміщення, а можливість надати йому будь-який відтінок згідно із Вашими побажаннями або загальним дизайном інтер'єру, дозволять Вам відчути себе господарем унікальної речі, яка представлена ​​в єдиному вигляді тільки у Вас!

Є можливість пофарбувати в будь-який відтінок за бажанням клієнта з палітри RAL, а також "під золото", "старе золото", "бронзу" і т.д. Експлуатація в висотних спорудах. Здатні витримати високий тиск набагато краще сталевих аналогів. Можливість експлуатації в системах з природною циркуляцією завдяки великому діаметру прохідних зазорів і малого гідравлічного опору.

Технічні характеристики Radimax Anerli
Модель Габаритна висота Міжосьова висота Ширина, мм Глибина Вага Потужність, 70 Вт
Radimax York 400 600 400 65 175 8,5 110
Radimax York 600 800 600 65 175 10 145

 

Фарбування

Фарбування чавунних радіаторів здійснюється за допомогою проффесиональной обладнання та високоякісних фарбових матеріалів в спеціальному цеху. Гарантія на фарбування 5 років. Фарбування батарей може здійснюватись у всю колірну гамму RAL, а також клієнт може принести зразок свого індивідуального кольору, який необхідний під його інтер'єр. Наші фахівці підберуть потрібний Вам колір. За бажанням клієнта ми фарбуємо одну пробну секції, і тільки потім погодивши цей колір фарбуємо все чавунні батареї.

Торговая марка
Висота
400 мм
Глибина
110 мм
Довжина
60 мм
Кількість секцій
По секционно
Тепловіддача 70С Вт
105 Вт
Обігріваєма площа
1 м.кв.
Виробник
Турция
Знайти схожі

No reviews found

Возможно, вас это заинтересует