Esperado батареї

Радіатори Esperado

Обігрівачі є важливою частиною систем опалення будівель. Поряд з теплогенераторами (котлами) та мережею трубопроводів вони потребують підбору та розрахунку. Від правильності вибору моделі та виробу та якості виготовлення залежить ефективність роботи всієї системи. Одними з найпоширеніших обігрівальних приладів на ринку України є радіатори Esperado.

Вони виготовляються компанією з довгою традицією з виробництва аналогічних виробів із середини 20 століття. Зародилася вона у Іспанії. Почавши з чавунних батарей, сьогодні виробник випускає великий асортимент ефективних радіаторів різного типу.
Особливості та характеристики

До асортименту радіаторів Esperado входять всі популярні на ринку типи. З ним відносять:

  • Алюмінієві
  • Біметалеві

Сталеві радіатори також називають панельними. Вони є найдешевший різновид, але з хорошими характеристиками тепловіддачі та довговічності. До недоліків відносять можливість корозії та робота при відносно низьких тисках. Складаються з панелей та трубок, якими циркулює теплоносій. Тепло випромінюється як конвекцією, і променистим теплообміном. Сталеві радіатори мають малу теплову інерційність і при охолодженні теплоносія швидко остигають. Варто мати на увазі, що за відсутності теплоносія у трубках існує небезпека їхньої корозії.

На відміну від сталевих радіаторів алюмінієві можна нарощувати за допомогою додаткових секцій. Вони виготовляються литтям. Теплова інерційність у них вища, і остигають вони повільніше. Завдяки профілю ребер алюмінієві радіатори Esperado мають високу тепловіддачу.

Біметалічні радіатори «Есперадо» є найбільш сучасними та ефективними приладами для обігріву приміщень у лінійці. Вони виробляються у вигляді ребер із алюмінієвого лиття, але система циркуляції теплоносія виготовлена ​​зі сталі. Це дозволяє збільшити робочий тиск у системі до 25 бар без небезпеки пошкодження радіаторів. Біметалеві радіатори мають високу ефективність і тепловіддачу. Їх можна комбінувати та з'єднувати для досягнення необхідної довжини залежності від завдання.

Радіатори компанії відрізняються привабливим зовнішнім виглядом та дизайнерськими рішеннями, які дозволяють застосовувати вироби у різних приміщеннях. Вони легко чистяться та відповідають усім санітарно-гігієнічним нормам.
Модельний ряд

Компанія Esperado випускає декілька моделей сталевих радіаторів. До них відносяться серії Softline 11, Softline 22, Softline 33. Вони розраховані на високу інтенсивність роботи, відрізняються гарною тепловіддачею та довговічністю. Висота радіатора від 300 до 600 мм. Працюють у системі з тиском 10 бар.

До серій алюмінієвих радіаторів Esperado відноситься:

  • Intenso
  • Optimo
  • Solo

Вироби розраховані на використання в мережах із робочим тиском до 16 бар. Поставляються посекційно і є можливість набору радіаторів необхідної довжини залежно від необхідної кількості тепла та розмірів приміщення.

Біметалеві радіатори Esperado представлені серією Bitenso. Вони відрізняються можливістю використання при робочому тиску до 25 бар. Вирізняється високою стійкістю до корозії.

Всі радіатори виробництва Esperado покриваються якісною порошковою фарбою. Це дозволяє уникнути корозії та збільшити термін служби виробу на багато років.

Вибір радіаторів Esperado дозволить отримати якісний продукт за доступну ціну.

Радіатори Esperado Solo 500 виготовляються з урахуванням стандартів якості Європи. Дані вироби виготовляються за інноваційною технологією лиття під тиском зі сплаву першокласної якості. Компактні секції створюють низьку інерційність, що сприяє успішній регулюванню теплового потоку. Це робить...
Торговая маркаEsperado Висота500 мм Глибина80 мм Довжина80 мм Кількість секційПо секционно Вага1.3 кг Тепловіддача 70С Вт178 Вт
Одним з лідерів в сфері опалювальних виробів є а люмінієві радіатори Esperado Intenso . Авторитет в своєму сегменті вони здобули завдяки інноваційній технології виробництва, на 100 відсотків відповідає стандартам ЄС. Такі опалювальні прилади вже зарекомендували себе на нашому українському...
Торговая маркаEsperado Висота500 мм Глибина80 мм Довжина80 мм Кількість секційПо секционно Вага1.48 кг Тепловіддача 70С Вт194 Вт
Батареї Esperado Optimo виробляються з першокласного алюмінієвого сплаву методом лиття під тиском. Прилади мають високу тепловою потужністю за рахунок особливої теплопровідності алюмінію. Вироби досить оперативно прогрівають житло, що гарантує економність. Моделі Esperado Optimo працюють при...
Торговая маркаEsperado Висота500 мм Глибина80 мм Довжина80 мм Кількість секційПо секционно Вага1.3 кг Тепловіддача 70С Вт178 Вт
Опалювальная площа
Тепловіддача
Висота
Глибина
Підключення радиатора
Довжина
Кількість секцій
Країна виробник