Honeywell радіаторна арматура

Радіаторна арматура Honeywell

Монтаж ідеальної системи опалення потребує використання матеріалів та комплектуючих експертної якості. Радіаторна арматура Honeywell гарантує ефективну, безвідмовну та надійну роботу обладнання протягом усього терміну експлуатації. Продукцію американського бренду вибирають ті, хто віддає перевагу професійним рішенням останнього покоління.

Honeywell International – багатогалузевий та транснаціональний промислово-технологічний холдинг. Компанія, заснована в 1906 році, є лідером світового ринку з виробництва інженерних систем управління та автоматизації, матеріалів для електронної, космічної та авіаційної промисловості.

Товари марки поєднують передові технології, екологічні довговічні матеріали та експертну якість, завдяки чому затребувані у всьому світі. Модельний ряд опалювальної арматури Honeywell задовольнить будь-які потреби при монтажі та підключенні будь-яких видів опалювальних радіаторів.

Номенклатура продуктів виробника представлена ​​безліччю позицій, розроблених для різних температурних режимів та середовищ. Всі вони призначені для створення оптимальних умов безпроблемного та безвідмовного функціонування систем обігріву. Монтаж уніфікованих та ергономічних комплектуючих робить їх експлуатацію комфортною та енергоефективною.

ТОП 7 переваг радіаторної арматури Honeywell

  • Не потребує технічного обслуговування та ремонту.
  • Успішно застосовується у 50 країнах світу.
  • Виготовлена ​​з антикорозійних матеріалів: латуні, червоної та гарячекованої нікельованої бронзи.
  • Характеризується ідеальною геометрією та точністю розмірів.
  • Сертифікована за стандартами США та ЄС, у тому числі ISO 90001.
  • Підходить для монтажу опалювального обладнання, яке працює у складних умовах.
  • Рекордно тривалий термін експлуатації.

Арматура для радіаторів Honeywell виготовляється на заводах бренду в Німеччині та Чехії. Це вигідно виділяє її на тлі продукції конкурентів, що випускають комплектуючі у Китаї та інших азіатських країнах із дешевою робочою силою. Європейський контроль на кожному етапі виробництва та сертифікація за міжнародними стандартами є гарантією надійності, функціональності та ефективності виробів.
Види радіаторної арматури Honeywell

Комплекти для підключення радіаторів Honeywell

Універсальні набори деталей, що використовуються для встановлення біметалічних, сталевих та алюмінієвих батарей опалення. У комплект входить термоголовка, термостатичний та запірний клапани. Корпуси виробів відлиті із червоної нікельованої бронзи. Матеріал характеризується високим рівнем стійкості до корозії та пластичністю.

Технологія суцільного лиття забезпечує суттєве зменшення внутрішнього тиску, що дозволяє зменшити шумові характеристики виробів. Комплекти для підключення радіаторів призначені для регулювання температурного режиму для економії теплоносія. Модельний ряд зазначеної арматури Honeywell включає набори для прямого, кутового та осьового підключення до системи. Детальна інструкція, що додається, істотно спрощує процес монтажу батарей.

Радіаторні крани Honeywell

Термостатичні та низькошумні клапани з вентильним штоком для регулювання потоку теплоносія. Призначені для встановлення на біметалічні, сталеві та алюмінієві батареї з необхідністю контролю робочих параметрів на заданому рівні. Радіаторні крани забезпечують точне та оперативне відстеження показників із можливістю внесення коригування (при необхідності).

Монтаж низькошумної регулюючої арматури Honeywell гарантує високу продуктивність та безпеку системи опалення, що дозволяє змінювати витрати теплоносія без застосування додаткової енергії. Корпуси клапанів виготовлені із червоної нікельованої бронзи або латуні, що відштампована за гарячою технологією. Регулювальний шток виготовлений із нержавіючої сталі.

Вузли нижнього підключення

Запірно-розподільні клапани Н-подібної форми з байпасом, призначені для комплектації одно- та двотрубних опалювальних систем. Дані регулятори дозволяють попередньо налаштовувати пропускну здатність радіаторів, зливати та заповнювати систему опалення.

Корпуси та гайки вузлів нижнього підключення виготовлені з гарячекованої латуні з нікельованим покриттям для захисту від корозії та механічної деформації. Шток для регулювання виготовлений із нержавіючої сталі. Комплектуючі можна підключати до труб з міді, сталі та композиту.

Вузол Honeywell Verafix-VKE V2495EX - кутовий запірно-приєднувальний клапан, який застосовується для нижнього підключення сталевих (панельних) радіаторів в двотрубних водяних системах. Завдяки цьому механізму можна контролювати витрати теплоносія в опалювальній мережі, а також при потребі...
Торговая маркаHoneywell Вид підключенняКутовий Тип клапанаУзел подключения
VT.345.N | Узел для нижнего подключения радиатора к двухтрубной системе
Торговая маркаHoneywell Вид підключенняПрямий Тип клапанаУзел подключения
Осьової радіаторний комплект Honeywell - запірно-регулююча арматура німецького виробництва. Призначена для врізки в опалювальну систему з індивідуальним налаштуванням температури з метою економії теплоенергії. Комплект радіаторний осьової включає: два види клапанів (запірний V...
Торговая маркаHoneywell Вид підключенняОсьове РізьбаM30x1.5 ВластивістьС Терморегулятором
Комплект радіаторний Honeywell - функціональна розробка німецьких виробників. Вона відрізняється плавною налаштуванням подачі теплоносія в двотрубних системах опалення. Допомагає заощаджувати на обігріві. Купити комплект для підключення радіаторів опалення пропонується в стандартному...
Торговая маркаHoneywell Вид підключенняКутовий РізьбаM30x1.5 ВластивістьС Терморегулятором
Комплект радіаторний Honeywell VTL320DA15 (Прямий) - функціональна розробка німецьких виробників. Вона відрізняється плавною налаштуванням подачі теплоносія в двотрубних системах опалення. Для підключення радіаторів з бковим з'єднанням. Комплект для підключення радіаторів опалення...
Торговая маркаHoneywell Вид підключенняПрямий РізьбаM30x1.5 ВластивістьС Терморегулятором
Цифровий термостат DT90 Honeywell
Підключення радиатора
Особливість
Тип крана
Тип клапана
Різьба
Країна виробник