Блок приєднання "Multiblock T" з попереднім налаштуванням, прямий, матова сталь, Oventrop 1184383

Write a review
1184383
Скидка на продукцию
До завершення акції залишилось:
5,975.18 Грн.
5,377.76 Грн.
Ви економите: 597.42 Грн.
Сталь
Блок приєднання "Multiblock T" з попереднім налаштуванням, прямий, матова сталь, Oventrop 1184383, Вид підключення: Прямий, Колір: Сталь
+
Торговая маркаOventrop ПідключенняНижнє підключення Вид підключенняПрямий КолірСталь ВиробникГермания ВластивістьС Термоголовкой Тип клапанаУзел подключения

Multiblock T Oventrop (код 1184383) в кольорі матовий Сталь (прямий) - для під'єднання до труб з гарячою теплоносієм дизайнерських рушників і радіаторів преміум-класу з нижнім підключенням. Інтернет магазин «Супермаркет Радіаторів» пропонує високоякісну продукцію відомого європейського бренду Oventrop (Німеччина). Спеціально розроблені німецькими фахівцями приєднувальні комплекти « Multiblock T » надійно з'єднують полотенцесушитель і трубопровід з гарячою водою. Оскільки в комплектацію набору входить терморегулятор, тобто можливість встановлювати на полотенцесушителе потрібну температуру.

Важливим є і той факт, що блок приєднання «Multiblock T» з преднастройка, Oventrop (код 1184383) , відрізняється стильним привабливим зовнішнім виглядом. Це виріб пропонується в трьох кольорах виконання - білий, сталевий матовий, хром.

Комплект нижнього підключення мультиблок Овентроп, колір Матова Сталь:

У комплект присоединительного блоку «Multiblock T» входять наступні елементи:

  • Переднастроєні сполучна арматура. Відстань між осями різьбових з'єднань 50 мм.
  • Декоративний футляр.
  • Термоголовка серії Uni SH, з'єднання різьбове М30х1,5.
  • Подача може бути як справа так і зліва.
  • Термоголовка знаходиться тільки зліва.

Розглянутий комплект «Multiblock T» інтернет магазин «Супермаркет Радіаторів» пропонує купити в кутовому виконанні. При оформленні замовлення обов'язково уточнюйте колір присоединительного блоку. Доставка товару виконується з максимальною оперативністю в будь-яке місце України.

Торговая марка:
Підключення:
Нижнє підключення
Вид підключення:
Колір:
Сталь
Виробник:
Германия
Доп. властивість:
С преднастройкой
Властивість:
Тип клапана:
Узел подключения
Знайти схожі

No reviews found

Возможно, вас это заинтересует
  • Ассортимент Бренда