Рейтинг біметалевих радіаторів

08/15/2019

У даній статті ми складемо рейтинг кращих біметалевих радіаторів опалення представлених в Україні і відповімо на питання, який біметалічний радіатор краще ? Даний Рейтинг буде грунтуватися на нашому 10 річному досвіді продажів біметалевих батарей різних виробників. На відгуки клієнтів. Кількість рекламацій. Тих. Характеристики. Ціна.

Рейтинг по країні виробництва

Італія

Україна

Китай

Підсумковий рейтинг 2019 (які краще)

дешеві радіатори


У рейтингу братимуть участь радіатори, які продаються в Україні більше 3 років. Радіатори одноденки ми не розглядаємо. Хоча в кінці статті проаналізуємо і їх.

Рейтинг біметалевих радіаторів виробництво Італія Рейтинг біметалевих радіаторів виробництво Україна Рейтинг біметалевих радіаторів виробництво Китай

Моделі біметалевих батарей беруть участь в рейтингу:

 • Global Style Plus (Італія)
 • Global Style (Італія)
 • Radiatori 2000 (Італія)
 • Alltermo Surer Bimetall (Китай)
 • Alltermo Uno Bimetall (Китай)
 • Tianrun TBF (Китай)
 • Алтермо ЛРБ (Україна)
 • Esperado BM (Китай)
 • Sira Concurrent (Італія)
 • Royal Thermo Biliner (Італія)
 • Royal Thermo Piano Forte (Італія)

Провести рейтинг всіх можливих кращих радіаторів важко, а просто викласти ТОП 5 радіаторів не хочеться. Тому ми вирішили, розбити рейтинг виробників на три частини.

А потім зіставити "інтернаціональний" ТОП радіаторів з цих трьох розділів в заключному підсумковому Рейтингу.

Рейтинг біметалевих радіаторів Італія (порівняльна таблиця)


Біметалеві батареї виробництво Італія , вважаються по праву найкращими. Так як італійські заводи протягом усього 21 століття виробляють, покращують і поставляють всій Європі і Азії свою продукцію. Продукція яка соотвествуем всім європейським стандартам якості і ефективності. Ми сформуємо основні параметри радіаторів в порівняльну таблицю.

Італія Виробництво Італія

 

вага

тепловіддача

Global Style

1,87

168

Royal Thermo Biliner

1,85

171

Radiatori 2000 Xtreme

1,73

180

Global Style Plus

1,94

185

Royal Thermo Piano Forte

2,20

189

Sira Concurrent

1,70

190

Fondital ALUSTAL

1,90

191

Sira RS

1,92

201

 

Порівняльний аналіз біметалевих радіаторів виробництво Італія, показує, що основна залежність ефективності однієї секції це Вага! Чим більше вага, тим вище тепловіддача.

ТОП 3 кращих біметалевих італійських радіаторів:

 1. Global Style Plus
 2. Fondital ALUSTAL
 3. Sira Concurrent

Але якщо чесно, то ми не знайшли ніде офіційний, технічний паспорт де вказана така тепловіддача як у радіаторів SIRA.

Також ми рекомендуємо ХІТ Продаж Royal Thermo Piano Forte , хоч вони і знаходяться на 4 місці в нашій таблиці. Радіатор Royal Thermo Piano Forte недавно на ринку, але завоював свого клієнта витонченим видом, не схожим на аналогічні моделі.

Global Style Plus поистинне чудовий своєю якістю, на ринку більше 10 років . Мінімум проблем, чудова якість фарбування. Якщо вам дозволяє бюджет, ми звичайно рекомендуємо Royal Thermo Piano Forte і Global Style Plus, так як ці моделі і ефективні і красиві і надійні.

Який радіатор краще, алюмінієвий чи біметалевий

Рейтинг біметалевих радіаторів Україна (порівняльна таблиця)


В Україні є лише два виробника секційних радіаторів, це завод Сантехрай в Одесі і завод Алтермо в Полтаві. У таблиці нижче, представлені всі їх моделі. Все інше що ви знайдете в інтернеті під брендом України, це дуже сумнівно, швидше за все виробництво Китай. Ми сформували головні характеристики радіаторів в порівняльну таблицю:

Україна Виробництво Україна

Модель

вага

тепловіддача

Мірадо Саммер

1,35

136

Ekvator

1,35

136

Алтермо Торіно

1,45

145

Алтермо ЛРБ

2,00

169

Алтермо А7

1,68

185

Мірадо

1,75

202

Порівняльних аналіз біметалевих радіаторів опалення виробництво Україна, показує, що основна залежність ефективності однієї секції це Вага! Чим більше вага, тим вище тепловіддача.

ТОП 3 кращих біметалевих радіаторів Україна:

 1. Мірадо BM
 2. Алтермо А7
 3. Алтермо ЛРБ

Тут справді, ці три лідери підтвердили свою якість і ефективність роками продажів і експлуатації. Мірадо - завод в Одесі. Алтермо - завод в Полтаві.

Рейтинг біметалевих радіаторів Китай (порівняльна таблиця)


Ми сформуємо основні параметри радіаторів в порівняльну таблицю.

Китай Виробництво Китай

Модель

вага

тепловіддача

Tianrun Golf

1,38

168

Esperado BM

1,75

169

Alltermo Bimetal

1,90

170

Alltermo Uno Bimetal

1,35

178

DiCalore

1,75

180

Alltermo Classic

1,95

180

Termica Bitherm

1,77

181

Tianrun Rondo

2,20

185

Alltermo Super Bimetal

1,75

187

Tianrun TBF

1,70

190

У Китайському рейтингу результати трохи сплутані, так як більш важкі радіатори віддають менше тепла, ніж легші. Цьому є одне логічне пояснення, що китайські виробники не завжди пишуть правдиву інформацію про свій продукт . Для того щоб вивести дешевий продукт виробництва Китай на ринок, треба показати що він нічим не гірше більш дорогих аналогів. Ось вони і малюють показники. Тому ТОП 3 радіатора в нашому рейтингу:

 1. Tianrun TBF
 2. Alltermo Super Bimetal
 3. Tianrun Rondo

Наступним етапом ми перевзвесім особисто кожен радіатор і перевіримо правдивість всієї цієї інформації.

Підсумковий Рейтинг біметалевих радіаторів 2019


Підводячи підсумки, можна з увереннстью сказати, що якісний і ефективний радіатор це той, де виробник не пошкодував металу. Тому обов'язково враховуйте вага однієї секції. Також є різні моделі і виробники де дуже схожий вага радіатора і ефективність, але який то все таки вибрати треба. Ми ще додали в хар-ки такі поняття як відгуки клієнтів, рекомендації установників і масовість продажів протягом останніх 3 років.

7 моделей в таблиці нижче, це найкраще що є на ринку, серед виробників Італія, Україна, Китай. Будь біметалу з цих моделей, якісний, надійний і ефективний. Вам варто лише вибрати за зовнішнім виглядом і ціною!

Також хочемо зауважити, що кращі радіатори це все таки радіатори виробництво Італія, в кожному компоненті вони на один крок попереду, потім звичайно ж виробництво Україна, і якщо зовсім ви хочете бюджет, то тоді Китай. Це суто особиста думка автора і може не збігатися з вашим особистим.

Таблиця. Кращі біметалічні радіатори

Модель

Країна

вага

тепловіддача

Ціна

Global Style Plus

Італія

1,94

185

 

Fondital Alustal

Італія

1,90

191

 

Royal Thermo Piano Forte

Італія

2,20

189

 

Мірадо BM

Україна

1,75

202

 

Алтермо А7

Україна

1,68

185

 

Tianrun TBF

Китай

1,70

190

 

Alltermo Super Bimetal

Китай

1,75

187

 

Рейтинг біметалевих радіаторів 2022

Пару слів про найдешевші біметалічні радіатори


Дешеві радіатори виробництво Італія. Хочу відразу остудити гарячі голови, які думають що за ціну меншу 200,00 грн. зможуть купити секцію італійського радіатора. Це не так! За своєю природою не може стільки коштувати, дешевше українського. Це тільки означає, що це або підробка або Китай.

Також, біметалічні радіатори менше 150,00 грн. це найдешевші варіанти, які подаються під "якісними" моделями. Це не так. Нам часто пропонують додати в асортимент такі моделі, але ми відмовляємося, тому що не хочемо витрачати потім час на гарантійні випадки. Такі радіатори ми називаємо пластмасовими, так як вони дуже легкі, гнутися, і низька якість фарбування, подряпини вже прямо з коробки. Будьте уважні.

Якщо ви вважаєте, що який радіатор ми упустили з рейтингу, обов'язково надішліть нам його характеристики, і якщо він потрапляє в ТОП по вище перерахованих показниками. Ми обов'язково його включимо в рейтинг. Також пропонуємо ознайомитися з Рейтингом Алюмінійових Радіаторів.