Verano - секрет успіху і переваги серед конкурентів

02/24/2020
Verano - секрет успіху і переваги серед конкурентів

Verano - польський бренд який щорічно впроваджує найбільшу кількість змін в свою продукцію. Починаючи від якості матеріалів, продолжаея інноваційні рішення підвищення ефективності, до розширення лінійки і асортименту.

Якщо порівняти показники тепловіддачі з конкурентами, при аналогічних габаритних розмірах, у конвекторів Верано з примусовою конвекцією найвища тепловіддача . Це говорить про те, що чим більше конвектор віддає тепла, тим менше вам необхідно використовувати теплоносії (газ, центральне опалення по лічильнику).

За рахунок чого така ефективність?

  1. Теплообмінник максимальної довжини в соотетствіі з корпусом : деякі аналогічні бренди, залишають багато місця на початку і в кінці конвектора порожнього. Тобто конвектор в повному обсязі прогріває початок і кінець конвектора.
  2. Вентилятор на всю довжину конвектора - та ж історія, у аналогів, вентилятори займають від 50 до 80% теплообмінника, у Верано ж на все 100%.
  3. Металева накладка : яка з'єднує в єдину конструкцію теплообмінник і вентилятор, тим самим сприяє високому ККД прогріву саме холодного повітря. В інших же моделях накладки немає, і прогріте повітря частково повторно проходить через теплообмінник.
  4. Ефективне, економне управління: рідний термостат дозволяє встановлювати тижневе програмування. Наприклад ви можете налаштувати що з 10.00 до 17.00 коли ви наработу, щоб конвектор не обігріваються приміщення. Тим самим економив опалення, і менше накручував по лічильнику опалення. У 17-00 конвектор запускає систему і квартира за 1 годину прогрівається і в 18.00 ви приходите додому, в тепле приміщення.

Ціна

Єдиний недолік всієї цієї супер ефективності, звичайно не дешева ціна покупки. Але ми рекомендуємо не дивитися на стартовий платіж, так як ви отоб'ете це протягом двох років, економлячи на платежах за опалення.

Купівля внутріпольних конвекторів Verano з примусовою конвекцією це стратегічно ефективне рішення як в плані комфорту, так і в плані мінімізації щомісячних витрат на опаленні.