Кращі алюмінієві батареї оплаення

08/15/2019

Часто наші клієнти задаються питанням які алюмінієві радіатори краще? На це питання легко відповісти якщо розуміти чого бажає клієнт. Тому що для одних кращі алюмінієві радіатори це найякісніші, для інших це найдешевші. Тому ми спробуємо відповісти для всіх категорій клієнтів.

Ми розділили статтю на 6 частин, опис кращих радіаторів по:

Кращі алюмінієві радіатори - Якість

Якщо ви робите ремонт у своїй квартирі, для себе, ми рекомендуємо батареї високої якості . Як правило батареї високого якість це виробництво Італія. Якщо порівнювати з цінами, то італійські радіатори стоять на 10-20% дорожче ніж Україна, Польща і Китай на одній секції. Але за ці 15% переплати ви отримуєте повну впевненість в тому, що ваша батарея якісна, забезпечена сертифікатами, гарантія виробника 10-15 років, у вашій батареї використовуються нові і сучасні технології.

Основні виробники з цієї категорії це торгова марка Fondital, Global, Nova Florida.

Кращі алюмінієві радіатори - Тепловіддача

Аналогічно якості, кращі показники тепловіддачі у батарей італійського виробництва. Тому що вони мають більшу вагу, вони в глибину 95-96 мм, виробники використовують нові технології. Наприклад як концерн Fondital використовує структуру з 6 бічних ребер, спеціально розроблених для отримання більшої тепловіддачі при меншій площі самого виробу, відповідно і ваги. Найкраща тепловіддача у радіаторів глибиною 95-100 мм.

Деякі китайські виробники не гребують писати в своїх паспортах тепловіддачу вище ніж у італійських радіаторів. Цей факт мало доказуем, але якщо просто оцінити ситуацію по зовнішніх параметрах, то це фізично не реально. Наприклад: як радіатор у якого глибина 80 мм, може давати тепловіддачу вище ніж той у якого 96 мм? Також бувають радіатори які ми називаємо пластмасові, вони дуже легкі і при невеликому впливі сили гнутися.

Основні виробники з цієї категорії це торгова марка Fondital, Global, Nova Florida.

Кращі алюмінієві радіатори - Ціна

Також серед не дорогих алюмінієвих батарей є хороші виробники і моделі китайських виробників. Є перевірені часом і технічними випробуваннями радіатори, які практично не поступаються своїм більш дорогим братам. У таких радіаторів хороші показники тепловіддачі реальної, вага радіатора, габаритні розміри, якість фарбування. Але тут треба бути обережним, так як дива все таки не буває. І якщо ви знайшли радіатор на 50 грн. дешевше ніж виробництво Італія, то навіть не варто його розглядати для особистого використання. Хороший, фабричний Китай коштує дешевше на 10-20 грн., Який не поступається лідерам.

Основні виробники з цієї категорії це торгова марка Tianrun, Tenrad, Alltermo.

Кращі алюмінієві радіатори - Україна

В Україні також є хороші алюмінієві радіатори опалення! Єдиний виробник якого можна розглядати це продукція компанії ТОВ "Сантехрай", а саме алюмінієві радіатори під брендом Мірадо . Виробництво цього виробника знаходиться в м Одеса. Продукція має відмінні теплові показники, хороші габаритні розміри, і повну документацію в кожному радіаторі.

В інтернеті ви може знайти багато виробників "Україна", але радимо обережно з радіаторами які не на слуху, так як можна придбати китайський радіатор під лейбою Україна. Так продавці і пояснюють що радіатор відмінний, а ціна дешева тому що виробництво Україна, що не їсти правдою. Виробництво радіаторів дуже складний і трудомісткий процес. Створити виробництво радіаторів неможливо без величезних фінансових вкладень, тому торгові марки одноденки, це обов'язково підробки з Китаю. Поки тільки завод в Одесі виробляє справжні українські алюмінієві радіатори опалення .Основні виробники з цієї категорії це торгова марка Мірадо.

Добірка й ціна кращих радіаторів виробництва Україна!

Кращі алюмінієві радіатори - Італія

ТОП гранд серед італійських алюмінієвих радіаторів - концерн Global радіатори . Даний завод не робить ставку на постійні оновлення модельногол ряду, але зате, то що вони зробили - це вище всяких похвал, їх радіатори Global Vox - втілення Ідель, чіткі закруглені лінії, відразу кидаються в очі нашим клієнтам, і ті вже не можуть вибрати іншу торгову марку, також фарбування просто на найвищому рівні, в колір слонової кістки. Навіть коли самі вимогливі покупці починають його вивчати мало не в збільшувальне скло, не можуть знайти ізьянов. В даний час, алюмінієві радіатори опаленняGlobal Vox вважаються найбільш затребуваними і рекомендованими торговими мережами і монтажними організаціями. Також в модельному ряду Global знаходяться всі розміри радіаторів, які можуть знадобитися нашим покупцям, починаючи від висоти 200 мм. до 2000 мм.

Ще також хочемо відзначити ще одного виробника італійських алюмінієвих батарей - це радіатори Nova Florida . Також хороший і якісний товар, який виробляється велика кількість років і якість якого підтверджується з року в рік.

Добірка й ціна кращих радіаторів виробництва Італія!

Кращі алюмінієві радіатори - Китай

Далі вже починаються всі алюмінієві радіатори опалення виробництво Китай. Є ще звичайно Польща, то немає особливо сенсу купувати польську продукцію, коли за такою ж практично ціною є італійська. А тепер про Китай, хочу відразу попередити покупців бути обережними з дешевими радіаторами, так як дуже багато торгових марок виробляється в Китаї, з усієї маси 30% є так би мовити "хороший Китай", а решта 70% не дуже добрий, який прослужить близько 5 років, у таких радіаторів навіть немає мінімального тех. паспорта.

Вартість на 15-25% нижче! Але невже видумаєте що це того варто? Так як це покупка на багато років, то ми фахівці Супермаркету Радіаторів, категорично рекомендуємо Вас не купувати найдешевші алюмінієві батареї, Чуда в цій галузі немає, чим дешевше товар, тим гірше якість матеріалу з якого він зроблений! Можемо порадити радіатори Alltermo, китайські радіатори, які давно на нашому ринку, добре себе зарекомендували і не викликають нарікань при експлуатації.

Добірка й ціна кращих радіаторів виробництва Китай!


Запрошуємо Вас відвідати нашу виставку і купити алюмінієві радіатори за найкращою ціною і кращої якості.