Типи сталевих радіаторів, як правильно вибрати

08/15/2019

Сталеві радіатори є одними з найбільш популярних опалювальних приладів. Цьому сприяє ряд переваг, якими вони володіють. По-перше, вони здатні обігріти будь-які приміщення, по-друге, характеризуються великою тепловіддачею і доступною ціною. Вироби прості і зручні в установці, а завдяки нехитрому і в той же час витонченому дизайну, з легкістю вписуються в будь-який інтер'єр.

При виборі панельних радіаторів в мережі Інтернет, в будь-якому випадку доведеться зіткнутися з їх маркуванням, що виглядає приблизно так: «Польський радіатор PURMO 22 тип» .

Цифра 22 і є типом радіатора. Сам прилад складається з панелей (передня сторона) і конвекторів, розміщених або всередині панелей, або ззаду, залежно від виду. Типи бувають 33, 32, 30, 22, 21, 20, 12, 11 і 10 . Перша цифра показує число панелей, друга - число внутрішніх конвекторів. Наприклад, якщо розглянути найбільш ходовий з типів радіаторів «22», то його складовими є дві панелі, розміщені спереду і ззаду, і два конвектора, приварені всередині. На відміну від секційних радіаторів, які підбираються за кількістю секцій, вироби зі сталі мають безліч розмірів по довжині і висоті.

Існують ще й гігієнічні сталеві радіатори . Вони маркуються числами 30 , 20 і 10. Дані різновиди є ідеальним варіантом для людей, які страждають алергічними реакціями і яким гранично важливо мати в кімнаті абсолютно чисте повітря без пилу, так як вони складаються виключно з панелей. У цих виробах відсутні конвектори, які крім підвищення тепловіддачі батареї, є «пилозбірником».
Що стосується підключення , то воно буває двох варіантів: бічне і нижнє, В залежності від зовнішнього вигляду і підведення теплоносія. При бічному підключенні, як правило, підведення і відведення розміщуються на одній стороні, при нижньому - знизу. Нижня з'єднання практично невидиме, проте, володіє однією особливістю - в більшості випадків підведення і відведення обладнані вбудованим тепловим вентилем для регулювання температури. Це трохи збільшує вартість батареї.
На нашому сайті є великий вибір сталевих радіаторів ( Kermi , Vogel Noot і ін.) Різних виробників. Тут є можливість підібрати опалювальні прилади по типу, розміру і виду підключення а також купити радіатори опалення за вигідною ціною. При виникненні будь-яких додаткових питань, завжди можна задати їх нашим фахівцям, які швидко проконсультують вас в онлайн режимі.