Радіатори опалення на ніжках: Огляд, рекомендації, товари і ціни

02/20/2020

У наш час великою популярністю користуються низькі радіатори опалення, які установаліваются в приміщеннях з великими і високими вікнами і низькими підвіконнями. Коли клієнт вибирає радіатор, то завжди виникає перше запитання : ви будете його кріпити до стіни або до підлоги?

Радіатори на ножках - ціна

У разі коли можливості до стіни кріпити немає, то звичайно клієнт буде монтувати радіатор до підлоги. І наступне питання : ніжки до радіатора йдуть в комплекті або купуються окремо?

Для всіх алюмінієвих, біметалічних, сталевих і рубчастих радіаторів ніжки не йдуть в комплекті! Можна придбати додатково.

Ц комплекті ідуть ніжки тільки для напольных радіаторів и чугунних радіаторів.

Фотогалерея радіаторів на ніжках

Типи радіаторів на ніжках


  • Алюмінієві - як правило самі не красиві ніжки створені для цих радіаторів. З тієї причини, що самі радіатори є дешевими і як наслідок для них створені найдешевші ноги для кріплення в підлогу. А найдешевші, красивим не буває.
  • Біметалічні - те ж саме що і по алюмінієвих радіаторів.
  • Сталеві - для сталевих радіаторів ситуація по ніжкам немноголучше, у різних виробників є різні види. Найпростіші і дешеві - це просто сталевий каркас ноги. Є варіанти і по краще, з пластиковими накладками на ніжку.
  • Трубчасті - тут також є гарні варіанти ніжок з пластиковими накладками.
  • Підлогові конвектори - це самий презентабельинй варіант декоративних ніжок для радіатора . Причина в тому, що сам підлоговий конвектор і ніжка - є цілісною конструкцією , і тому воно виглядає цілісно і красиво. Рекомендуємо конвектори Carrera і Verano.
  • Чавунні батареї на ніжках - в цих радіаторах суть полягає в тому, що батарея формується секціями з ніжками, тобто основна частина радіатора - це секції без ніжок, а бічні секції з ніжками. Ціна на ці секції однакова, тому можна сказати що ціна ніжок включена у вартість радіатора.

Модифікація ніжок для радіаторів


Для кожного виду низьких радіаторів є свій тип ніжок. Наприклад для секційних радіаторів вони йдуть з гібкім або жорстким хватом, кріплення за нижню частину секції.


Для сталевих радіаторів ніжка вхудіт в всередину самого радіатора, між пластинами і кріпитися за них же. У кожного виробника свої особливості, тобто взяти кріплення від одного бренду і встановити іншому не вийде ідеально, хоча і можливо. Також є універсальні ніжки для сталевого радіатора.