Вузькі радіатори опалення | Всі варіанти в одному місці

11/19/2019

В черговий раз, наявність панорамних вікон впливає на вибір батарей опалення в квартиру. Часто клієнти стикаються з проблемою, щоб не залишати не красиву батарею від забудовника, змушені її викинути і замість неї купити новий радіатор опалення в нішу праворуч або ліворуч від панорамного вікна.

І тоді починається процес пошуку батареї в якусь вільну нішу, і тут клієнту тільки можуть підійти вузькі радіатори опалення . Як правило якщо батарея вузька, то вона повинна бути висока , щоб хоч якось обігріти приміщення.

Мінімальна ширина радіатора

Мінімальна глибина радіатора

Види вузьких батарей опалення


Алюмінієві вузькі батареї - секційні радіатори можна зібрати будь-якої довжини, але не менше 160 мм, так це 2 секції, які можна скрутити і батарея буде працювати і гріти. Правда не оченята ефективно. З огляду на можливість набору секцій. Розмір вузького алюмінієвого радіатори можна зібрати з кроком 80 мм. тому цей варіант досить ефективний і допоможе клієнту вирішити його завдання.

Кращі пропозиції вузьких алюмінієвих радіаторів:

 1. Global Oscar - Ширина Від 160 мм | Висота до 2000 мм
 2. Fondital Garda Dual Aleternum - Ширина Від 160 мм | Висота до 2000 мм

Біметалічні вузькі радіатори - аналогічно за структурою з алюмінієвими радіаторами, єдина відмінність це більш дорога ціна і більш високий робочий тиск. Ми рекомендуємо використовувати їх в високо поверхових новобудовах, де в системі централізованого опалення високий тиск. Кріплення до стіни купуються окремо.

Єдина пропозиція вузького біметалічного радіатора в Україні:

 1. Royal Thermo Piano Forte Tower - ширина 600 мм | Висота до 1800 мм

Сталеві вузькі високі радіатори - сталеві радіатори поставляються тільки панельного типу , їх посекційно набрати не можна, зате у них є чіткий розмірний ряд по ширині. Перевага перед секційними в тому, що мають можливість нижнього підключення і кріплення до стіни йдуть в комплекті .

Кращі пропозиції панельних вузьких радіаторів в Україні:

 1. Enix Plain Art Vertical - ширина від 300 мм | Висота до 2200 мм
 2. Kermi Verteo Profil FSN - ширина від 300 мм | Висота до 2400 мм
 3. Kermi Verteo Line PLS - ширина від 300 мм | Висота до 2400 мм
 4. Purmo Vertical - ширина від 450 мм | Висота до 2300 мм

Трубчасті вузькі радіатори - трубчасті радіатори, які складаються з секцій. Секції не набираються, зварюються прямо на заводі. Ширина може бути від 2 секцій, від 90 мм. Як правило набувають 6,8,10 секцій (270, 360, 450 мм).

Кращі пропозиції трубчастих вузьких радіаторів в Україні:

 1. Arbonia Röhrenradiator - ширина від 270 мм | Висота до 2200 мм
 2. Betatherm - ширина від 270 мм | Висота до 2400 мм
 3. Luxrad - ширина від 270 мм | Висота до 2400 мм

Підсумки вибору вузьких батарей


Як ми бачимо зі списку порівняння найвужчі радіатори це секційні, так як їх можна набрати від двох секцій, потім йдуть сталеві.Купити вузькі радіатори можна завжди в компанії Супермаркет Радіаторів за вигідною ціною. Якісний підбір та надійна продукція.

Порівняльна таблиця вузьких радіаторів опалення

Мінімальна глибина (ширина) радіатора


Але поняття вузьких батареї може мати ще значення мінімальної ширини радіатори, тоесть габаритний розмір від стіни до кімнати. Часто клієнти не хочуть щоб опалювальний радіатор випирають в кімнату, або наприклад заважав тюлям і штори відкриватися і закриватися. Тоді клієнти шукають радіатор з мнімальний глибиною (шириною), тобто так само самий вузькі і довгий радіатор опалення.

Як правило це сталеві панельні радіатори 10 типу і 11 типу , так як цей тип має найбільшу вузьку ширину радіатора.

Кращі пропозиції вузьких по глибині (ширині) радіаторів опалення:

 1. Vogel Noot Vertical Plan - глибина від 48 мм
 2. Purmo Vertical - глибина від 50 мм
 3. Kermi FKV - глибина від 61 мм
 4. Kermi FKO - глибина від 61 мм
 5. Kermi Verteo Profil FSN - глибина від 61 мм